WEDSTRIJD
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Akvile Parazinskaite | Aneta Laboutkova | 7-61, 6-4 | W25 Jablonec | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Akvile Parazinskaite vs. Aneta Laboutkova - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | 2e ronde van de kwal. | Akvile Parazinskaite | Aneta Laboutkova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Jablonec | Clay |
Akvile Parazinskaite form & Aneta Laboutkova form
Akvile Parazinskaite - laatste wedstrijden
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.22 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.01.22 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.01.22 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.22 Finale | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.22 Halve finale | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Aneta Laboutkova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Hannah Klugman | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anamari Znuderl | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Ya-Yi Yang | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eudice Wong Chong | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
05.02.24 Kwalif. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Isabelle Lacy | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 Kwalif. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Mia Pohankova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Ozerova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hannah Klugman | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Dia Evtimova | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Martina Okalova | 2-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julie Pastikova | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
07.08.23 Kwalif. | vs. Alevtina Ibragimova | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marcelina Podlinska | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Koge - Clay | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Pia Lovric | 4-6, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Mille Johanna Moerk | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-1, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tarvisio - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Ystad - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-4, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail |