WEDSTRIJD
25.11.21 | 2e ronde | Akvile Parazinskaite | Rebeka Stolmar | 6-1, 6-3 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Akvile Parazinskaite | Rebeka Stolmar | |
1e Service % | 27/40 (68%) | 34/45 (76%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/27 (93%) | 20/34 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/11 (36%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/45 (47%) | 7/40 (18%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Akvile Parazinskaite | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akvile Parazinskaite | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Akvile Parazinskaite | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akvile Parazinskaite | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Akvile Parazinskaite | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akvile Parazinskaite | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Akvile Parazinskaite | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Akvile Parazinskaite | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Rebeka Stolmar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Akvile Parazinskaite vs. Rebeka Stolmar - onderlinge wedstrijden
25.11.21 | 2e ronde | Akvile Parazinskaite | Rebeka Stolmar | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Akvile Parazinskaite form & Rebeka Stolmar form
Akvile Parazinskaite - laatste wedstrijden
W60 Liepaja - Clay | ||||
11.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 7-62, 5-7, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Kennedy Shaffer | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Owensby | 6-2, 5-7, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Pelham - Clay | ||||
18.05.22 1e ronde | vs. Sohyun Park | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sarasota - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Tara Moore | 4-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Angela Kulikov | 2-6, 6-1, 14-12 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
27.04.22 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
26.04.22 Kwalif. | vs. Elizabeth Mandlik | 1-6, 7-65, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Orlando - Clay | ||||
21.04.22 2e ronde | vs. Mirjam Bjorklund | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Chieh-Yu Hsu | 7-64, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W100 Palm - Clay | ||||
11.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
14.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
06.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.22 1e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leyre Romero Gormaz | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Duru Soke | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
17.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
16.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chiara Scholl | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.01.22 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.01.22 1e ronde | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
11.01.22 Kwalif. | vs. Yukina Saigo | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
04.01.22 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.22 Finale | vs. Sofia Costoulas | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.01.22 Halve finale | vs. Haruna Arakawa | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail |
Rebeka Stolmar - laatste wedstrijden
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Orlando - Hard | ||||
06.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 1-6, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Noma Akugue Noha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
19.10.22 1e ronde | vs. Yexin Ma | 6-72, 2-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
08.10.22 Halve finale | vs. Denislava Glushkova | 4-6, 1-2, - Rebeka Stolmar - scratch | wedstrijd detail | |
07.10.22 Kwartfinale | vs. Kristina Dmitruk | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.10.22 2e ronde | vs. Anna Brogan | 1-6, 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.22 Kwalif. | vs. Oceane Babel | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Erika Andreeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 6-0, 3-10 | wedstrijd detail | |
W60 Prerov - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Oana Gavrila | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amanda Carreras | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Carole Monnet | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Anna Siskova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
25.07.22 1e ronde | vs. Olga Helmi | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Figueira - Hard | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adriana Pellizzari | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Pei-Chi Lee | 6-2, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
10.07.22 Kwalif. | vs. Kateryna Baindl | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Stuttgart - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Tamara Curovic | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 0-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
08.06.22 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.06.22 1e ronde | vs. Alisa Kummel | 6-0, 7-60 | wedstrijd detail | |
W25 Tbilisi - Hard | ||||
01.06.22 2e ronde | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Aliona Falei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |