WEDSTRIJD
21.02.23 | 1e ronde | Alba Rey Garcia | Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Alba Rey Garcia | Angelina Wirges | |
1e Service % | 58/76 (76%) | 26/51 (51%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 37/58 (64%) | 14/26 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/18 (44%) | 10/25 (40%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 1/9 (11%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/51 (53%) | 31/76 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/127 (57%) | 55/127 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alba Rey Garcia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alba Rey Garcia | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alba Rey Garcia | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Alba Rey Garcia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alba Rey Garcia | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alba Rey Garcia | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alba Rey Garcia vs. Angelina Wirges - onderlinge wedstrijden
21.02.23 | 1e ronde | Alba Rey Garcia | Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Alba Rey Garcia form & Angelina Wirges form
Alba Rey Garcia - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail |
Angelina Wirges - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |