WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Alba Rey Garcia | Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-2 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ireland
08.12.03, 20 Jaar
08.12.03, 20 Jaar
Alba Rey Garcia vs. Beatrice Laura Pirtac - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Alba Rey Garcia | Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
Alba Rey Garcia form & Beatrice Laura Pirtac form
Alba Rey Garcia - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail |
Beatrice Laura Pirtac - laatste wedstrijden
W40 Funchal - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matilde Jorge | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sunderland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hollie Smart | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Vargova | 1-3, - Beatrice Laura Pirtac - scratch | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Frahn | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Grechkina | 0-6, - Beatrice Laura Pirtac - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cayetana Gay | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Semenova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emira Stafford | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Hiroko Kuwata | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Jannat Chiripal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.05.23 Kwalif. | vs. Maya Drozd | 0-3, - Beatrice Laura Pirtac - scratch | wedstrijd detail | |
16.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vanshita Pathania | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nao Phang Ziyi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Wei Zheng | 2-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Marie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. India Fenieys | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Kondos | 6-4, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yizhen Zheng | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Savanna Ly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Mykytyn | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicole Gadient | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |