WEDSTRIJD
02.12.22 | Kwartfinale | Alba Rey Garcia | Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | W15 Valencia | Clay |
STATISTIEKEN
Alba Rey Garcia | Martina Spigarelli | |
1e Service % | 39/52 (75%) | 54/64 (84%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/39 (67%) | 28/54 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/13 (62%) | 4/10 (40%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/64 (50%) | 18/52 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/116 (57%) | 50/116 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alba Rey Garcia | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alba Rey Garcia | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Martina Spigarelli | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alba Rey Garcia | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Martina Spigarelli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alba Rey Garcia vs. Martina Spigarelli - onderlinge wedstrijden
02.12.22 | Kwartfinale | Alba Rey Garcia | Martina Spigarelli | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Valencia | Clay |
Alba Rey Garcia form & Martina Spigarelli form
Alba Rey Garcia - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail |
Martina Spigarelli - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
05.12.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adesuwa Osabuohien | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Julita Saner | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Eleonora Alvisi | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Carola Cavelli | 5-7, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Carolina Troiano | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Barbara Dessolis | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gloria Contrino | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 7-65, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Amarissa Kiara Toth | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Ylena In-Albon | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Laura Hietaranta | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Urgesi | 1-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Maileen Nuudi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Gaia Parravicini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Trieste - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Emma Lene | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Nika Radisic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |