WEDSTRIJD
26.05.22 | 2e ronde | Alba Rey Garcia | Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | W15 Santa | Hard |
STATISTIEKEN
Alba Rey Garcia | Paula Arias Manjon | |
1e Service % | 38/49 (78%) | 31/49 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 24/38 (63%) | 11/31 (35%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/11 (64%) | 6/18 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/49 (65%) | 18/49 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 63/98 (64%) | 35/98 (36%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alba Rey Garcia | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alba Rey Garcia | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alba Rey Garcia | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Paula Arias Manjon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alba Rey Garcia vs. Paula Arias Manjon - onderlinge wedstrijden
26.05.22 | 2e ronde | Alba Rey Garcia | Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Santa | Hard |
Alba Rey Garcia form & Paula Arias Manjon form
Alba Rey Garcia - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eszter Meri | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Iva Primorac | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Adams | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Anna Turati | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Ariana Geerlings | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
17.07.23 Kwalif. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-3, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Lucia Cortez Llorca | 3-4, - Alba Rey Garcia - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Ellen Perez | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.23 1e ronde | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
10.05.23 1e ronde | vs. Ashley Lahey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.05.23 Kwalif. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 6-73, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Tossa - Carpet | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.23 1e ronde | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
24.04.23 Kwalif. | vs. Lucia Cortez Llorca | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W80 Zaragoza - Clay | ||||
11.04.23 Kwalif. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emeline Dartron | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Le - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-75, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Camilla Gennaro | 6-72, 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Palmanova - Clay | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Curmi | 5-7, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
18.02.23 Halve finale | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.02.23 Kwartfinale | vs. Tianmi Mi | 5-0, Tianmi Mi - scratch | wedstrijd detail |
Paula Arias Manjon - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rinko Matsuda | 6-3, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sabadell - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mina Hodzic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Alina Granwehr | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Selina Dal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Tamara Kostic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.12.23 Halve finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Laura Boehner | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 2-3, - Paula Arias Manjon - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Radisic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
10.11.23 Halve finale | vs. Angela Fita Boluda | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 Kwartfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 2e ronde | vs. Mavie Osterreicher | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Dalma Galfi | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Pazardzhik - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Prague - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
27.07.23 Kwartfinale | vs. Maria Bondarenko | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.23 2e ronde | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Carmen Lopez Martinez | 2-6, 7-61, 10-8 | wedstrijd detail | |
W100 Vitoria - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Feistel | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
17.06.23 2e ronde | vs. Jazmin Ortenzi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |