WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandra Julia Zuchanska | Paola Moreno Bautista | 6-3, 6-1 | W25 Seville | Clay |
STATISTIEKEN
Poland
05.11.01, 22 Jaar
05.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
30.07.02, 21 Jaar
30.07.02, 21 Jaar
Aleksandra Julia Zuchanska vs. Paola Moreno Bautista - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandra Julia Zuchanska | Paola Moreno Bautista | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Seville | Clay |
Aleksandra Julia Zuchanska form & Paola Moreno Bautista form
Aleksandra Julia Zuchanska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 6-74, 5-10 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francesca Dell'Edera | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Visintini | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Mila Masic | 3-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 7-68, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Martina Puvill | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Lian Tran | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Marina Benito | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Adriana Reami | 6-1, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Cerdan Medina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaylah Mcphee | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Skrabalova | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Yecla - Hard | ||||
30.05.23 Kwalif. | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valeriia Fomenko | 6-2, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W25 Monzon - Hard | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Jessica Failla | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aran Teixido Garcia | 4-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
W60 Meitar - Hard | ||||
14.11.22 Kwalif. | vs. Maria Navarro Oliva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Fesiuk | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Lisbon - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-78, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-63, 10-2 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Salvi | 6-3, 2-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Ceuta - Hard | ||||
23.09.22 Halve finale | vs. Louise Brunskog | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |
Paola Moreno Bautista - laatste wedstrijden
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Iman Khan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Malaga - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lorena Solar Donoso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Blanca Pico Navarro | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
16.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomoe Yazawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Baza - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Arina Arifullina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Maria Vancea | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Boehner | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Huqi Gonzalez Encinas | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
25.05.22 Kwalif. | vs. Hanna Vinahradava | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ani Atanasova | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Simeva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Castellon - Clay | ||||
01.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Veselova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hebe Toyos | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
16.09.21 1e ronde | vs. Camilla Gennaro | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 Kwalif. | vs. Perla Conde-Vendrell | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Santa - Hard | ||||
23.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nora Ayala Serra | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Wise | 6-4, 1-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Madrid - Clay | ||||
07.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Estela Perez-Somarriba | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Palmanova - Clay | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Cyan Sun | 3-6, 0-2, - Paola Moreno Bautista - scratch | wedstrijd detail | |
02.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Benedetta Ortenzi | 4-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail |