WEDSTRIJD
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandra Melnikova | Anastasiya Zaparyniuk | 7-61, 6-1 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Russia
31.07.02, 21 Jaar
31.07.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Ukraine
27.12.01, 22 Jaar
27.12.01, 22 Jaar
Aleksandra Melnikova vs. Anastasiya Zaparyniuk - onderlinge wedstrijden
01.02.21 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandra Melnikova | Anastasiya Zaparyniuk | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Aleksandra Melnikova form & Anastasiya Zaparyniuk form
Aleksandra Melnikova - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
11.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liisa Varul | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Ekaterina Kuznetsova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Selina Atay | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Sanjana Sirimalla | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sandy Sharaf | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
22.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vittoria Modesti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Salma Hussein | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Stagno | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mahrukh Kokni | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Elizaveta Shebekina | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 Kwalif. | vs. Greta Murzsa | 5-7, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Hana El Deeb | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kate Zueva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Cairo - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Dourado Zimermman | 7-64, 0-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nathalie Mokhtar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.22 1e ronde | vs. Briana Szabo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Karolina Vlckova | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.03.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Duca | 1-4, - Aleksandra Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Dejnozkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Mukic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Darya Shauha | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.02.22 Kwalif. | vs. Emma Tothova | 2-6, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Lynch | 5-7, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Rachel Zipfel | 0-5, - Aleksandra Melnikova - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nina Radovanovic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Anastasiya Zaparyniuk - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Stojanova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Faltinger | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daria Yesypchuk | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nia Gelashvili | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Derivan | 2-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Heraklion - Clay | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Giorgia Pinto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beverley Nyangon | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
11.07.23 Kwalif. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Irina Anghel | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Delia Stanciu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 Kwalif. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Doroteja Petrovic | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martyna Kubka | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aliona Falei | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Jaskiewicz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 4-6, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.03.23 Kwalif. | vs. Holly Hutchinson | 6-4, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Yardley | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |