WEDSTRIJD
20.01.22 | 1e ronde | Ingrid Vojcinakova | Aleksandra Pospelova | 2-6, 6-2, 6-3 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Ingrid Vojcinakova | Aleksandra Pospelova | |
1e Service % | 48/89 (54%) | 55/67 (82%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/48 (63%) | 28/55 (51%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/41 (41%) | 3/12 (25%) |
Benutte Breakpoints | 7/9 (78%) | 6/12 (50%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/67 (54%) | 42/89 (47%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 83/156 (53%) | 73/156 (47%) |
Dubbele fouten | 7 | 1 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ingrid Vojcinakova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ingrid Vojcinakova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ingrid Vojcinakova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ingrid Vojcinakova | 2-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ingrid Vojcinakova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ingrid Vojcinakova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ingrid Vojcinakova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ingrid Vojcinakova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ingrid Vojcinakova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ingrid Vojcinakova | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ingrid Vojcinakova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ingrid Vojcinakova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Aleksandra Pospelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Ingrid Vojcinakova vs. Aleksandra Pospelova - onderlinge wedstrijden
20.01.22 | 1e ronde | Ingrid Vojcinakova | Aleksandra Pospelova | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Ingrid Vojcinakova form & Aleksandra Pospelova form
Ingrid Vojcinakova - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Masha Lazarenko | 1-6, 7-65, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Xiaowei Li | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Ruirui Zou | 6-71, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Fang An Lin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Nakhon - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Meiqi Guo | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Francesca Covi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Noa Liauw A Fong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Evgeniya Burdina | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rianna Ioana Coreisa | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Lisa Zaar | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Mila Masic | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Basak Eraydin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anja Petkovic | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Tanisha Kashyap | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
25.08.23 Kwartfinale | vs. Polina Leykina | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Madison Frahn | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Jacquline Nylander Altelius | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denislava Glushkova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ziva Falkner | 1-6, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25 Aschaffenburg - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Aleksandra Pospelova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.06.23 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |