WEDSTRIJD
29.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Aleksandra Pospelova | Yui Chikaraishi | 6-1, 4-6, 10-2 | W25 Vienna | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandra Pospelova vs. Yui Chikaraishi - onderlinge wedstrijden
29.08.21 | 2e ronde van de kwal. | Aleksandra Pospelova | Yui Chikaraishi | 6-1, 4-6, 10-2 | wedstrijd detail | W25 Vienna | Clay |
Aleksandra Pospelova form & Yui Chikaraishi form
Aleksandra Pospelova - laatste wedstrijden
W25 Sharm - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Fang An Lin | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Olivia Bergler | 6-2, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Ada Piestrzynska | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasia Safta | 6-4, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, - Aleksandra Pospelova - scratch | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Mariam Atia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.09.23 1e ronde | vs. Klara Veldman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25+H Leipzig - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vlada Ekshibarova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Olomouc - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Polina Leykina | 4-6, 7-61, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-2, 2-0, Mija Ljubic - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
23.06.23 2e ronde | vs. Mana Kawamura | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Maja Radenkovic | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Katerina Stewart | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Sebastianna Scilipoti | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Katerina Stewart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mariia Masiianskaia | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Zuzanna Bednarz | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.05.23 2e ronde | vs. Amelia Waligora | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Valeriya Yushchenko | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.23 1e ronde | vs. Helena Buchwald | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hanne Vandewinkel | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mija Ljubic | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Meiling Wang | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail |
Yui Chikaraishi - laatste wedstrijden
W15 Hinode - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Remika Ohashi | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Minori Ishida | 7-64, 2-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rion Itaya | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kuala - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Ho Ching Wu | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Yizhen Zheng | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Karma Yacavino | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Ipoh - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Lisa-Marie Rioux | 5-7, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Haruna Arakawa | 1-0, Haruna Arakawa - scratch | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Kanako Morisaki | 3-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
20.12.23 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Amelia Zylberman | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Loutit | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.12.23 Kwalif. | vs. Denise Torrealba | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Kwalif. | vs. Karma Yacavino | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Young | 6-3, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Hikaru Sato | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Lily Fairclough | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Monique Barry | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Darina Kamenoff | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Belle Thompson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mei Hasegawa | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Acalia Shamim | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Monique Barry | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Nurkic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
10.09.23 Kwalif. | vs. Mia Horvit | 2-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail |