WEDSTRIJD
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandra Zlatarova | Olga Helmi | 6-4, 1-6, 10-8 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Bulgaria
27.05.02, 21 Jaar
27.05.02, 21 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Aleksandra Zlatarova vs. Olga Helmi - onderlinge wedstrijden
23.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Aleksandra Zlatarova | Olga Helmi | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Aleksandra Zlatarova form & Olga Helmi form
Aleksandra Zlatarova - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shona Nakano | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Iroda Makhamatjonova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Andreea Velcea | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Zhabotina | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.06.21 1e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.06.21 Kwalif. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-75, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Meryem Alexandra Guener | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kim-Michaela Zahraj | 2-6, 6-4, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
02.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Svatikova | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Dury | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
24.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Martha Matoula | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Helmi | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sophia Intert | 1-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
11.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Josephine Boualem | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jessica Fowler | 6-2, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Capurro Taborda | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
18.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Justyna Malatinska | 6-3, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.06.19 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
21.05.19 Kwalif. | vs. Lara Panfilov | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sarina Kang | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Tabarka - Clay | ||||
15.05.19 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.05.19 Kwalif. | vs. Irene Lavino | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail |
Olga Helmi - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. Tian Jialin | 2-6, 0-3, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Anastasia Kovaleva | 0-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 0-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Laura Hietaranta | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Nahia Berecoechea | 2-5, - Olga Helmi - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Milatova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia Cid | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 7-5, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Marina Stakusic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Molly Helgesson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Jana Fett | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgina Garcia-Perez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 Kwalif. | vs. Amandine Monnot | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
24.07.23 Kwalif. | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Maria Bondarenko | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Corroios - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Darya Shauha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |