WEDSTRIJD
07.05.19 | Kwalif. | Aleksandrina Naydenova | Julia Stamatova | 6-3, 6-2 | W25 Monzon | Hard |
STATISTIEKEN
Aleksandrina Naydenova | Julia Stamatova | |
1e Service % | 33/57 (58%) | 30/62 (48%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/33 (76%) | 21/30 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/24 (50%) | 9/32 (28%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/62 (52%) | 20/57 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/119 (58%) | 50/119 (42%) |
Dubbele fouten | 5 | 9 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Aleksandrina Naydenova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Aleksandrina Naydenova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aleksandrina Naydenova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Julia Stamatova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Aleksandrina Naydenova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Julia Stamatova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aleksandrina Naydenova vs. Julia Stamatova - onderlinge wedstrijden
07.05.19 | Kwalif. | Aleksandrina Naydenova | Julia Stamatova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Monzon | Hard |
Aleksandrina Naydenova form & Julia Stamatova form
Aleksandrina Naydenova - laatste wedstrijden
W25 Hua - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Hua - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liuzhou - Hard | ||||
30.10.19 1e ronde | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Nanning - Hard | ||||
25.10.19 2e ronde | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.19 1e ronde | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Suzhou - Hard | ||||
17.10.19 2e ronde | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.19 1e ronde | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Changsha - Clay | ||||
07.09.19 Halve finale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.09.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.09.19 2e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Jinan - Hard | ||||
30.08.19 Kwartfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.19 1e ronde | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guiyang - Hard | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.08.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwartfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.08.19 2e ronde | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.08.19 1e ronde | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Huangshan - Hard | ||||
15.08.19 2e ronde | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 1e ronde | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Qujing - I. hard | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.19 Halve finale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.07.19 Kwartfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.07.19 2e ronde | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Ulanqab - Hard | ||||
12.07.19 Kwartfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.19 2e ronde | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |
Julia Stamatova - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Alexandra Iordache | 6-6, - Julia Stamatova - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
23.01.24 Kwalif. | vs. Kayo Nishimura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Vogt | 7-66, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Hwiwon Wi | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
20.12.23 1e ronde | vs. Milana Safiullina | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.23 Kwartfinale | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Jana Stojanova | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
20.11.23 Kwalif. | vs. Alina Charaeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 1-6, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Anastasiia Firman | 6-3, 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Heraklion - Clay | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mara Guth | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annika Maria Glaser | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Seville - Clay | ||||
12.10.23 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 2e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Anastasiya Fedoryshyn | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
08.10.23 Finale | vs. Tamara Curovic | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Emma Slavikova | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Stefania Bojica | 6-2, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Laura Svatikova | 7-62, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Francesca Gandolfi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Kursumlijska - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Julie Struplova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 7-62, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Curovic | 6-3, 2-0, Tamara Curovic - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Nina Vargova | 6-78, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Sofia Milatova | 0-6, 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-3, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail |