WEDSTRIJD
23.11.21 | Kwalif. | Alena Bairasheuskaya | Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | W15 Kazan | I. hard |
STATISTIEKEN
Belarus
23.06.00, 23 Jaar
23.06.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.02.99, 25 Jaar
24.02.99, 25 Jaar
Alena Bairasheuskaya vs. Maria Mikhaylova - onderlinge wedstrijden
23.11.21 | Kwalif. | Alena Bairasheuskaya | Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Kazan | I. hard |
Alena Bairasheuskaya form & Maria Mikhaylova form
Alena Bairasheuskaya - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.22 Kwartfinale | vs. Angelina Gabueva | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.01.22 2e ronde | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.01.22 1e ronde | vs. Alina Trynkina | 3-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.01.22 Kwalif. | vs. Anastasia Rozhkova | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Borodatova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
25.11.21 2e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.11.21 1e ronde | vs. Elizaveta Morozova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
23.11.21 Kwalif. | vs. Maria Mikhaylova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Jennifer Ruggeri | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Chahd Berriri | 6-3, 4-0, Chahd Berriri - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.10.21 1e ronde | vs. Chiraz Bechri | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.10.21 Kwalif. | vs. Sofiia Suslova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Smriti Bhasin | 6-79, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.10.21 Kwalif. | vs. Daniela Glanzer | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Chornomorsk - Clay | ||||
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Cherniaieva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Kyiv - Clay | ||||
18.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Pinaieva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vilnius - I. hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Valeria Gorlats | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Morozova | 6-3, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
14.06.20 1e ronde | vs. Ekaterina Dzehalevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Juliane Triebe | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
10.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenia Kolesnikova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Minsk - Clay | ||||
02.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Abramovich | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Minsk - I. hard | ||||
20.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Palina Babaryko | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Abramovich | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Maria Mikhaylova - laatste wedstrijden
W15 Kazan - I. hard | ||||
17.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kazan - I. hard | ||||
23.11.21 Kwalif. | vs. Alena Bairasheuskaya | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Bursa | 3-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - Hard | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmin Jebawy | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Sizikova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - I. hard | ||||
04.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dasha Borodatova | 6-2, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Jamshidi | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Tampere - I. hard | ||||
23.07.19 Kwalif. | vs. Evgeniya Levashova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Emilia Salo | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Parnu - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vicky Van De Peer | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
04.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Azaliya Badegyeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazan - Clay | ||||
29.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Noel Saidenova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
16.07.18 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Kleer Kliimand | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
18.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Alina Tincu | 1-6, 1-4, - Maria Mikhaylova - scratch | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Snigur | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
04.12.17 2e ronde van de kwal. | vs. Justine Pysson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Csenge Furak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Basak Akbas | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
13.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Chikalkina | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.11.17 2e ronde van de kwal. | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
30.10.17 Kwalif. | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Parnu - Clay | ||||
27.07.15 Kwalif. | vs. Ekaterina Alay | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
06.04.15 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Masini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Hard | ||||
30.03.15 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Masini | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |