WEDSTRIJD
10.02.18 | Rubber 1 | Alexa Guarachi | Aymet Uzcategui | 7-63, 6-2 | Fed Cup | Clay |
STATISTIEKEN
Alexa Guarachi | Aymet Uzcategui | |
1e Service % | 46/68 (68%) | 62/84 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/46 (74%) | 32/62 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/22 (45%) | 12/22 (55%) |
Benutte Breakpoints | 3/7 (43%) | 1/6 (17%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/84 (48%) | 24/68 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/152 (55%) | 68/152 (45%) |
Dubbele fouten | 2 | 1 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexa Guarachi vs. Aymet Uzcategui - onderlinge wedstrijden
10.02.18 | Rubber 1 | Alexa Guarachi | Aymet Uzcategui | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | Fed Cup | Clay |
Alexa Guarachi form & Aymet Uzcategui form
Alexa Guarachi - laatste wedstrijden
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elvina Kalieva | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
03.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 3-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
07.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Radwanska | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Vancouver - Hard | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Harrison | 6-71, 6-78 | wedstrijd detail | |
W80 Dothan - Clay | ||||
17.04.19 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Bogota - Clay | ||||
06.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Monterrey - Hard | ||||
31.03.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Kucova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Romary Cardenas Rifka | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
09.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Xiyu Wang | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
Fed Cup - Clay | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Newport Beach - Hard | ||||
21.01.19 Kwalif. | vs. Katie Volynets | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
28.12.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ellen Perez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Houston - Hard | ||||
10.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Reka-Luca Jani | 6-4, 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
08.11.18 Kwartfinale | vs. Paula Ormaechea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.18 2e ronde | vs. Francesca Jones | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Eduarda Piai | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Macon - Hard | ||||
24.10.18 1e ronde | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Chicago - Hard | ||||
02.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Martincova | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Vancouver - Hard | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Misaki Doi | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.18 Kwalif. | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Francesca Di Lorenzo | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
Gstaad - Clay | ||||
15.07.18 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
09.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Vasylyeva | 7-65, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Esther Thebault | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ilkley - Grass | ||||
17.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Bibiane Schoofs | 4-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Clay | ||||
01.05.18 Kwalif. | vs. Camilla Rosatello | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jada Robinson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ashley Weinhold | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Charlottesville - Clay | ||||
22.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Whitney Osuigwe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Aymet Uzcategui - laatste wedstrijden
Fed Cup - Clay | ||||
08.02.20 Rubber 1 | vs. Barbara Gatica | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.20 Rubber 1 | vs. Lara Escauriza | 5-7, 6-0, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
27.03.19 1e ronde | vs. Montserrat Gonzalez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.03.19 Kwalif. | vs. Paula Kania | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
25.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nikita Uberoi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
05.03.19 Kwalif. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marine Partaud | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
11.11.18 1e ronde van de kwal. | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tyler - Hard | ||||
28.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ellie Douglas | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
15.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Paula Cristina Goncalves | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Payton Andrews | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Dobrich - Clay | ||||
16.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Varna - Clay | ||||
11.09.18 1e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Leipzig - Clay | ||||
12.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 6-1, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Bad Saulgau - Clay | ||||
31.07.18 Kwalif. | vs. Helene Scholsen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Bilardo | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Horb - Clay | ||||
24.07.18 Kwalif. | vs. Alice Rame | 2-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Borovinskaya | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
09.07.18 2e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Piter | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.07.18 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Stuttgart Vaihingen - Clay | ||||
26.06.18 Kwalif. | vs. Irina Fetecau | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.06.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vivien Carolin Kutacova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
21.05.18 Kwalif. | vs. Charlotte Roemer | 5-7, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.05.18 2e ronde van de kwal. | vs. Kayla Greco | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Wiesbaden - Clay | ||||
24.04.18 Kwalif. | vs. Laura Schaeder | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Chiasso - Clay | ||||
16.04.18 Kwalif. | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Schaeder | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santa Margherita - Clay | ||||
28.03.18 2e ronde van de kwal. | vs. Tena Lukas | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail |