WEDSTRIJD
09.02.21 | Kwalif. | Alexandra Azarko | Liisa Vehvilainen | 7-5, 7-63 | W15 Shymkent | I. hard |
STATISTIEKEN
Alexandra Azarko | Liisa Vehvilainen | |
1e Service % | 65/90 (72%) | 54/84 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 35/65 (54%) | 28/54 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/25 (56%) | 13/30 (43%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 5/11 (45%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/84 (51%) | 41/90 (46%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 92/174 (53%) | 82/174 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 4 |
Aces | 0 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexandra Azarko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Azarko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alexandra Azarko | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-2 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandra Azarko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Alexandra Azarko | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-5 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Azarko | 5-5 | |
0-0, 15-0 | ||
6-5 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Alexandra Azarko | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30, A-40 | ||
1-0 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Azarko | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Azarko | 3-1 | |
0-0, 15-30, A-40 | ||
Alexandra Azarko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Alexandra Azarko | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
4-3 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 15-0, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alexandra Azarko | 4-4 | |
0-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Azarko | 5-5 | |
0-0 | ||
Alexandra Azarko | 5-6 | |
0-0, 0-40[BP] | ||
6-6 | Liisa Vehvilainen | |
0-0, 40-30[BP], 3-3, 4-3, 5-3 | ||
7-63 |
Belarus
01.05.06, 17 Jaar
01.05.06, 17 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Finland
29.04.01, 23 Jaar
29.04.01, 23 Jaar
Alexandra Azarko vs. Liisa Vehvilainen - onderlinge wedstrijden
09.02.21 | Kwalif. | Alexandra Azarko | Liisa Vehvilainen | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | W15 Shymkent | I. hard |
Alexandra Azarko form & Liisa Vehvilainen form
Alexandra Azarko - laatste wedstrijden
W40 Navi - Hard | ||||
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Humera Baharmus | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solapur - Hard | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pooja Ingale | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefania Bojica | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Aldea Wesselly | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valeriya Olyanovskaya | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Buzau - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Bulat | 4-6, 7-63, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Stefana Lazar | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Samira Maria Rusei | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Brasov - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Carmen Andreea Herea | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-74, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linda Sevcikova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maja Radenkovic | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexa Karatancheva | Alexa Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chiara Fornasieri | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Theodora Stancescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Kursumlijska - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Katerina Petrova | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kursumlijska - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leontina Stojanovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yontha Tadoum | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 4-6, 7-5, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Luca Udvardy | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Oldenzaal - Clay | ||||
23.08.22 Kwalif. | vs. Lian Tran | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-75, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Eindhoven - Clay | ||||
15.08.22 Kwalif. | vs. Sevil Yuldasheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Liisa Vehvilainen - laatste wedstrijden
W25 Malmo - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Nilsson | 6-1, 0-5, - Liisa Vehvilainen - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 3-6, 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Saara Aerila | 7-610, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stella Remander | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 San - Hard | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Kayla Chung | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Madison Bourguignon | 7-5, 4-6, 13-11 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Leyla Fiorella Britez Risso | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Meghna Arun Kumar | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Klaudija Bubelyte | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maryna Kolb | 2-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Vejle - Clay | ||||
28.07.22 2e ronde | vs. Valentina Ivanov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.07.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Beatris Spasova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Quetzali Dafne Vazquez Montesinos | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Lubbock - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Amy Zhu | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
21.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tiphanie Lemaitre | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Katriin Saar | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.08.21 Kwalif. | vs. Ekaterina Shalimova | 6-4, 3-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Desire Parn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Savitaipale - Clay | ||||
29.07.21 2e ronde | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.07.21 1e ronde | vs. Marissa Minetti | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.07.21 Kwalif. | vs. Clarissa Blomqvist | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 5-7, 6-3, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 Kwalif. | vs. Alexandra Azarko | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
02.02.21 Kwalif. | vs. Ademi Amankeldi | 6-3, 6-76, 10-12 | wedstrijd detail |