WEDSTRIJD
13.08.19 | Kwalif. | Alexandra Bozovic | Oksana Selekhmeteva | 7-65, 7-610 | W25+H Las | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandra Bozovic | Oksana Selekhmeteva | |
1e Service % | 70/105 (67%) | 50/81 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/70 (59%) | 27/50 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/35 (40%) | 16/31 (52%) |
Benutte Breakpoints | 6/8 (75%) | 6/9 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/81 (47%) | 50/105 (48%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 93/186 (50%) | 93/186 (50%) |
Dubbele fouten | 6 | 4 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexandra Bozovic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-1 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0 | ||
Alexandra Bozovic | 0-2 | |
0-0, 0-15 | ||
0-3 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0 | ||
Alexandra Bozovic | 1-3 | |
2-3 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandra Bozovic | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-4 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Alexandra Bozovic | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-30 | ||
Alexandra Bozovic | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
6-5 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Bozovic | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Oksana Selekhmeteva | |
Alexandra Bozovic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
0-2 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0 | ||
Alexandra Bozovic | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
2-2 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Alexandra Bozovic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, A-40, 40-40 | ||
4-3 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-4 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Bozovic | 4-5 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Alexandra Bozovic | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
7-6 | Oksana Selekhmeteva | |
0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0, 0-0 | ||
7-610 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Bozovic vs. Oksana Selekhmeteva - onderlinge wedstrijden
13.08.19 | Kwalif. | Alexandra Bozovic | Oksana Selekhmeteva | 7-65, 7-610 | wedstrijd detail | W25+H Las | Clay |
Alexandra Bozovic form & Oksana Selekhmeteva form
Alexandra Bozovic - laatste wedstrijden
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Redding - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-75, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Templeton - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Katie Volynets | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katja Wiersholm | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Berkeley - Hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
01.09.23 Kwartfinale | vs. Marina Stakusic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Sarah Beth Grey | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Vigo - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Susan Bandecchi | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Anastasia Abbagnato | 6-72, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 3-6, 7-64, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 3-6, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Guimaraes - Hard | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Georgina Garcia-Perez | 5-7, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Eva Alvarez Sande | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Setubal - Hard | ||||
08.06.23 2e ronde | vs. Madison Sieg | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Indira Lepage | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Montemor - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Olivia Gadecki | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.05.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Osaka - Hard | ||||
14.04.23 Kwartfinale | vs. Kyoka Okamura | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.04.23 2e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.04.23 1e ronde | vs. Sakura Hosogi | 2-6, 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Kashiwa - Hard | ||||
06.04.23 2e ronde | vs. Xiaodi You | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.04.23 1e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Kofu - Hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Yafan Wang | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Oksana Selekhmeteva - laatste wedstrijden
W35 Terrassa - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eleni Christofi | 4-6, 7-5, 10-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Julia Middendorf | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Diletta Cherubini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Daniela Vismane | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Diletta Cherubini | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Elizara Yaneva | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
22.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yue Yuan | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.23 2e ronde | vs. Varvara Gracheva | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.05.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 4-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Platja - Clay | ||||
12.05.23 2e ronde | vs. Ashley Lahey | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Croissy - I. hard | ||||
28.03.23 1e ronde | vs. Greetje Minnen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Simona Waltert | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Clara Burel | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.23 2e ronde | vs. Sofya Lansere | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Andrezieux - I. hard | ||||
28.01.23 Halve finale | vs. Audrey Albie | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.01.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.01.23 2e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.01.23 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.23 1e ronde | vs. Donna Vekic | 2-6, 6-2, 6-77 | wedstrijd detail | |
12.01.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Li | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalia Diatchenko | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Hard | ||||
04.01.23 2e ronde | vs. Katie Boulter | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.01.23 1e ronde | vs. Robin Anderson | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |