WEDSTRIJD
12.11.20 | 1e ronde | Alexandra Cadantu/Stefana Lazar | Georgia Andreea Craciun/Ioana Gaspar | 7-5, 6-1 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Romania
03.05.90, 33 Jaar
03.05.90, 33 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Romania
14.07.99, 24 Jaar
14.07.99, 24 Jaar
Romania
11.02.02, 22 Jaar
11.02.02, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Romania
17.04.83, 40 Jaar
17.04.83, 40 Jaar
Alexandra Cadantu/Stefana Lazar vs. Georgia Andreea Craciun/Ioana Gaspar - onderlinge wedstrijden
12.11.20 | 1e ronde | Alexandra Cadantu/Stefana Lazar | Georgia Andreea Craciun/Ioana Gaspar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Alexandra Cadantu form & Georgia Andreea Craciun form
Alexandra Cadantu/Stefana Lazar - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 Kwartfinale | vs. Verena Meliss/Martina Spigarelli | 6-4, 0-3, - Alexandra Cadantu/Stefana Lazar - scratch | wedstrijd detail | |
12.11.20 1e ronde | vs. Georgia Andreea Craciun/Ioana Gaspar | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
03.11.20 1e ronde | vs. Ioana Gaspar/Rebeka Masarova | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
29.10.20 Kwartfinale | vs. Gabriela Duca/Julia Kimmelmann | 6-1, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.10.20 1e ronde | vs. Darya Astakhova/Oleksandra Oliynykova | 0-6, 7-5, 10-4 | wedstrijd detail |
Georgia Andreea Craciun/Ioana Gaspar - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
21.11.20 Halve finale | vs. Martina Colmegna/Melania Delai | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.11.20 Kwartfinale | vs. Mell Elizabeth Reasco Gonzalez/Anca Alexia Todoni | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.11.20 1e ronde | vs. Yarden Akler/Nicole Khirin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.11.20 1e ronde | vs. Alexandra Cadantu/Stefana Lazar | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
02.12.19 Halve finale | vs. Demi Tran/Lian Tran | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Finale | vs. Leonie Kung/Melis Sezer | 6-4, 1-6, 14-12 | wedstrijd detail | |
02.12.19 1e ronde | vs. Valeriya Denisenko/Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.19 Kwartfinale | vs. Mira Antonitsch/Mariam Dalakishvili | 7-5, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail |