WEDSTRIJD
22.01.21 | Kwartfinale | Alexandra Eala | Carole Monnet | 6-74, 7-64, 6-4 | W15 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Alexandra Eala | Carole Monnet | |
1e Service % | 63/112 (56%) | 73/110 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 45/63 (71%) | 51/73 (70%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 26/49 (53%) | 18/37 (49%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/10 (30%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 41/110 (37%) | 41/112 (37%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 112/222 (50%) | 110/222 (50%) |
Dubbele fouten | 10 | 6 |
Aces | 1 | 6 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Eala | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Eala | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Eala | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Eala | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Eala | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Carole Monnet | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
1-0 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Eala | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandra Eala | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Eala | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Eala | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandra Eala | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Alexandra Eala | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Alexandra Eala | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Eala | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Carole Monnet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Eala | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-3 | Carole Monnet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Eala vs. Carole Monnet - onderlinge wedstrijden
22.01.21 | Kwartfinale | Alexandra Eala | Carole Monnet | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Manacor | Hard |
Alexandra Eala form & Carole Monnet form
Alexandra Eala - laatste wedstrijden
Madrid - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Lesya Tsurenko | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Selena Janicijevic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-61, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Naef | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |
Carole Monnet - laatste wedstrijden
W100 Oeiras - Clay | ||||
23.04.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
Oeiras - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Bellinzona - Clay | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Split - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Katarzyna Kawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irem Kurt | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
23.03.24 Halve finale | vs. Lois Boisson | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Maja Chwalinska | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 6-3, 4-1, Dimitra Pavlou - scratch | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasiya Soboleva | 7-62, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Matilde Jorge | 4-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
24.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Bejlek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Puerto Vallarta - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 7-66, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Morelia - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Francesca Curmi | 1-6, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Moyuka Uchijima | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 6-75, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Dejana Radanovic | 6-4, Dejana Radanovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Naiktha Bains | 6-1, 1-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zeel Desai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selena Janicijevic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
21.01.24 Finale | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 0-3, - Carole Monnet - scratch | wedstrijd detail | |
20.01.24 Halve finale | vs. Rutuja Bhosale | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.01.24 Kwartfinale | vs. Chloe Paquet | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.01.24 2e ronde | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-75, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-5, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
31.12.23 Kwalif. | vs. Tereza Martincova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jade Otway | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |