WEDSTRIJD
06.04.21 | 1e ronde | Alexandra Eala | Margot Yerolymos | 7-66, 6-2 | W60 Bellinzona | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandra Eala | Margot Yerolymos | |
1e Service % | 40/75 (53%) | 53/82 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/40 (65%) | 30/53 (57%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/35 (43%) | 9/29 (31%) |
Benutte Breakpoints | 5/9 (56%) | 3/9 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 43/82 (52%) | 34/75 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/157 (54%) | 73/157 (46%) |
Dubbele fouten | 12 | 6 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alexandra Eala | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Eala | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
Alexandra Eala | 1-3 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Margot Yerolymos | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Eala | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Eala | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Alexandra Eala | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
2 | ||
Alexandra Eala | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
Alexandra Eala | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Eala | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Eala | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Margot Yerolymos | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Eala | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Eala vs. Margot Yerolymos - onderlinge wedstrijden
06.04.21 | 1e ronde | Alexandra Eala | Margot Yerolymos | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | W60 Bellinzona | Clay |
Alexandra Eala form & Margot Yerolymos form
Alexandra Eala - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Mona Barthel | 6-4, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Emiliana Arango | 6-2, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-3, 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Iryna Shymanovich | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 6-3, 6-73 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 4-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Abu Dhabi - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Magda Linette | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Polina Kudermetova | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anca Alexia Todoni | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 7-61, 6-74, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W50 Pune - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Zeel Desai | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Fanny Stollar | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Naef | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Oceane Dodin | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Anna-Lena Friedsam | 7-5, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Jasmijn Gimbrere | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Johanne Svendsen | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Angelina Wirges | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
03.11.23 Halve finale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.11.23 Kwartfinale | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-0, Leolia Jeanjean - scratch | wedstrijd detail |
Margot Yerolymos - laatste wedstrijden
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 7-66, 4-10 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
13.10.22 2e ronde | vs. Mallaurie Noel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.22 1e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.22 Kwalif. | vs. Jenny Lim | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amira Ben Aissa | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Reims - I. hard | ||||
06.10.22 2e ronde | vs. Celine Naef | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.10.22 1e ronde | vs. Veronika Podrez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Montpellier - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Oksana Selekhmeteva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
22.06.22 1e ronde | vs. Mirra Andreeva | 6-71, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Sara Cakarevic | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Emiliana Arango | 6-2, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Saint - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Emeline Dartron | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
22.04.22 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 2-6, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
20.04.22 1e ronde | vs. Nuria Brancaccio | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Oeiras - Clay | ||||
14.04.22 2e ronde | vs. Katharina Gerlach | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.04.22 1e ronde | vs. Emily Seibold | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Oeiras - Clay | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Shinikova | 6-3, 0-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W25 Le - Clay | ||||
21.03.22 Kwalif. | vs. Diana Martynov | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
20.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leandra Nizetic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Joue - I. hard | ||||
02.03.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Macon - I. hard | ||||
26.02.22 Halve finale | vs. Vitalia Diatchenko | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
25.02.22 Kwartfinale | vs. Nefisa Berberovic | 6-1, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.02.22 2e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 1-6, 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
22.02.22 1e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Grenoble - I. hard | ||||
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Fiona Ganz | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Versmold - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Klasen | 3-6, 0-1, - Margot Yerolymos - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Les - Hard | ||||
22.07.21 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 5-7, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.07.21 1e ronde | vs. Clarisse Aussert | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Biarritz - Clay | ||||
15.07.21 2e ronde | vs. Arianne Hartono | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |