WEDSTRIJD
03.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Osborne | Michika Ozeki | 6-3, 6-4 | W25 Mildura | Grass |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Osborne vs. Michika Ozeki - onderlinge wedstrijden
03.03.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Osborne | Michika Ozeki | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | W25 Mildura | Grass |
Alexandra Osborne form & Michika Ozeki form
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Michika Ozeki - laatste wedstrijden
W35 Indore - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Gurugram - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W50 Indore - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 1e ronde | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | wedstrijd detail | |
W25 Hamamatsu - Carpet | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Makinohara - Carpet | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Nanao - Carpet | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - scratch | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |