WEDSTRIJD
06.03.22 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Osborne | Milan Krish | 6-1, 6-0 | W25 Bendigo | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
23.02.03, 21 Jaar
23.02.03, 21 Jaar
Alexandra Osborne vs. Milan Krish - onderlinge wedstrijden
06.03.22 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Osborne | Milan Krish | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Bendigo | Hard |
Alexandra Osborne form & Milan Krish form
Alexandra Osborne - laatste wedstrijden
W50 Pretoria - Hard | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Pretoria - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Adelaide - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Tyler - Hard | ||||
24.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W40 Porto - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Rome - Clay | ||||
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Perigueux - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Naples - Clay | ||||
09.05.23 Kwalif. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
W100 Bonita - Clay | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Charlottesville - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Jackson - Clay | ||||
04.04.23 Kwalif. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Milan Krish - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Yilin Yan | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Walker | 4-6, 2-3, - Milan Krish - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Roisin Gilheany | 6-74, 6-78 | wedstrijd detail | |
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Naoko Eto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Taylah Preston | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 7-63, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ashley Katz | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Maddison Inglis | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Belle Thompson | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Yuna Ohashi | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Lara Walker | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Elyse Tse | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daegu - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeong Moon | 1-6, 7-66, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Changwon - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Haram Kim | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Goyang - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jeong Moon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Incheon - Hard | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sun Min Ha | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.05.23 Kwalif. | vs. Dabin Kim | 2-5, - Milan Krish - scratch | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ye Jin Kim | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
20.03.23 Kwalif. | vs. Yafan Wang | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Summer Hupfeld | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
13.03.23 Kwalif. | vs. Elysia Bolton | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Indiya Mcleod | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
28.02.23 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Olivia Symons | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Elicia Kim | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Paige Mary Hourigan | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
31.01.23 1e ronde | vs. Kimberly Birrell | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Tauranga - Hard | ||||
19.12.22 1e ronde | vs. Denise Torrealba | 2-6, 0-3, - Milan Krish - scratch | wedstrijd detail |