WEDSTRIJD
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Perper | Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | W25 Minsk | Clay |
STATISTIEKEN
Alexandra Perper | Evialina Laskevich | |
1e Service % | 27/41 (66%) | 30/60 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/27 (70%) | 16/30 (53%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 8/14 (57%) | 10/30 (33%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/60 (57%) | 14/41 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 61/101 (60%) | 40/101 (40%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alexandra Perper | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Perper | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-3 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Perper | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Perper | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Alexandra Perper | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alexandra Perper | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Perper | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Evialina Laskevich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alexandra Perper vs. Evialina Laskevich - onderlinge wedstrijden
03.06.19 | 1e ronde van de kwal. | Alexandra Perper | Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Minsk | Clay |
Alexandra Perper form & Evialina Laskevich form
Alexandra Perper - laatste wedstrijden
W25 Gatineau - Hard | ||||
17.07.19 1e ronde | vs. Quinn Gleason | 2-6, 1-4, - Alexandra Perper - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.19 Kwalif. | vs. Hind Abdelouahid | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Xu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
14.06.19 Kwartfinale | vs. Jaqueline Cristian | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Katyarina Paulenka | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.06.19 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.06.19 Kwalif. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hanna Vinahradava | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Minsk - Clay | ||||
04.06.19 Kwalif. | vs. Ipek Oz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
23.05.19 2e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.05.19 1e ronde | vs. Shelly Bereznyak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Lee | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Osprey - Clay | ||||
24.04.19 1e ronde | vs. Mari Osaka | 6-0, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
24.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.04.19 Kwalif. | vs. Mara Schmidt | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Pelham - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jennifer Elie | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Palm - Clay | ||||
02.04.19 Kwalif. | vs. Emily Fanning | 6-77, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Joelle Kissell | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
12.03.19 1e ronde | vs. Emily Appleton | 4-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Irapuato - Hard | ||||
05.03.19 1e ronde | vs. Karman Kaur Thandi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Plantation - Clay | ||||
21.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Daytona - Clay | ||||
14.01.19 1e ronde van de kwal. | vs. Irina Fetecau | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Norman - Hard | ||||
14.11.18 1e ronde | vs. Dalayna Hewitt | 6-70, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lawrence - I. hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Romy Koelzer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Nadja Gilchrist | 6-74, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Macon - Hard | ||||
22.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Julia Elbaba | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Luisa Stefani | 2-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Florence - Hard | ||||
14.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Chanelle Van Nguyen | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Chornomorsk - Clay | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Anna Martemyanova | 2-6, 0-2, - Alexandra Perper - scratch | wedstrijd detail |
Evialina Laskevich - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Arlinda Rushiti | 6-75, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Helena Buchwald | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Adithya Karunaratne | 4-6, 2-5, - Evialina Laskevich - scratch | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W35 Sharm - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Kira Pavlova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariam Atia | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Anastasiia Gureva | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
27.10.23 2e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Antonia Ruzic | 2-6, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Diana Marcinkevica | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fabienne Gettwart | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Malmo - Clay | ||||
23.08.23 2e ronde | vs. Sarafina Olivia Hansen | 4-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Bistrita - Clay | ||||
18.08.23 Kwartfinale | vs. Georgia Andreea Craciun | 5-7, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Andreea Prisacariu | 5-7, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Hechingen - Clay | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Mara Guth | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karolina Kozakova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Horb - Clay | ||||
27.07.23 1e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail |