WEDSTRIJD
13.10.21 | 1e ronde | Alexandra Pisareva | Marcelina Podlinska | 4-6, 6-4, 6-1 | W15 Norman | Hard |
STATISTIEKEN
Alexandra Pisareva | Marcelina Podlinska | |
1e Service % | 57/80 (71%) | 54/78 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/57 (58%) | 26/54 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/23 (57%) | 12/24 (50%) |
Benutte Breakpoints | 7/12 (58%) | 4/6 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 40/78 (51%) | 34/80 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/158 (54%) | 72/158 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Pisareva | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Pisareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alexandra Pisareva | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alexandra Pisareva | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Pisareva | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Pisareva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Alexandra Pisareva | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Pisareva | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Alexandra Pisareva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alexandra Pisareva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alexandra Pisareva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alexandra Pisareva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alexandra Pisareva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Marcelina Podlinska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Ukraine
23.03.00, 24 Jaar
23.03.00, 24 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alexandra Pisareva vs. Marcelina Podlinska - onderlinge wedstrijden
13.10.21 | 1e ronde | Alexandra Pisareva | Marcelina Podlinska | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Norman | Hard |
Alexandra Pisareva form & Marcelina Podlinska form
Alexandra Pisareva - laatste wedstrijden
W25 Columbus - Hard | ||||
27.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Akasha Urhobo | 2-6, 6-1, 2-10 | wedstrijd detail | |
W15 Colorado - Hard | ||||
23.06.22 2e ronde | vs. Ivana Corley | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Sofiya Lebedeva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Norman - Hard | ||||
15.10.21 Kwartfinale | vs. Martina Zerulo | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.10.21 2e ronde | vs. Victoria Mboko | 7-65, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.10.21 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Dariya Detkovskaya | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Cydnee Wilkinson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
18.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 6-70, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hammamet - Clay | ||||
11.12.17 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Orlova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mragowo - Clay | ||||
07.08.17 2e ronde van de kwal. | vs. Weronika Jasmina Forys | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.17 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Piatek | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Ivano Frankivsk - Clay | ||||
02.08.17 2e ronde | vs. Karin Kennel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.07.17 1e ronde | vs. Anna Novikova | 6-2, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
22.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.17 Kwalif. | vs. Ena Kajevic | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
15.05.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.04.17 1e ronde | vs. Magali Kempen | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Zduniak | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.17 Kwalif. | vs. Meiling Wang | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
03.04.17 1e ronde van de kwal. | vs. Ramya Natarajan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
27.03.17 Kwalif. | vs. Sofia Dmitrieva | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
27.03.17 2e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
20.02.17 2e ronde van de kwal. | vs. Zinovia Vaneva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
14.02.17 1e ronde | vs. Karin Kennel | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.02.17 Kwalif. | vs. Andrijana Stoilkovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.17 1e ronde van de kwal. | vs. Aylin Abdioglu | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Antalya - Clay | ||||
06.02.17 Kwalif. | vs. Zinovia Vaneva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Heraklion - Hard | ||||
17.11.16 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.16 1e ronde | vs. Jane Wasserson | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |
Marcelina Podlinska - laatste wedstrijden
W15 Heraklion - Clay | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Nina Vargova | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Lian Tran | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ksenia Zaytseva | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Lian Tran | 4-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Klio Maria Ioannou | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 Kwalif. | vs. Nina Vargova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tara Wurth | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Doga Turkmen | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lara Russiniello | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Maria Toma | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Martina Genis Salas | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-71, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Elena Pridankina | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xiangruyi Ji | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Nasbypark - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Franziska Sziedat | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Tijana Sretenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Loule - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 7-65, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.10.23 Kwalif. | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Catarina Silva | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Federica Sacco | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |