WEDSTRIJD
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Cemre Anil | 7-64, 1-6, 10-5 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alexandra Vasilyeva vs. Cemre Anil - onderlinge wedstrijden
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Cemre Anil | 7-64, 1-6, 10-5 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Alexandra Vasilyeva form & Cemre Anil form
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |
Cemre Anil - laatste wedstrijden
W15 Manacor - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marina Gatell | 6-75, 6-1, 7-10 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Istanbul - Clay | ||||
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maja Chwalinska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.12.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jenny Lim | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-1, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
04.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anna Brogan | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Gabriela Duca | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Doga Turkmen | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Timea Jaruskova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.04.21 1e ronde | vs. Melodie Collard | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
08.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jessie Aney | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 5-7, 12-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.21 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Khromacheva | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Tina Nadine Smith | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
31.01.21 2e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.01.21 1e ronde | vs. Olga Doroshina | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 6-74, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
07.01.21 1e ronde | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.01.21 Kwalif. | vs. Dilara Okur | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Bianca Andrei | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
01.12.20 Kwalif. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Dementyeva | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Eda Numanoglu | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Suzan Lamens | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
17.09.20 1e ronde | vs. Doroteja Joksovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.09.20 1e ronde | vs. Ani Vangelova | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde | vs. Anita Wagner | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.09.20 1e ronde | vs. Bojana Marinkovic | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |