WEDSTRIJD
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Yarden Akler | 6-4, 6-4 | W15 Heraklion | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
22.04.99, 24 Jaar
22.04.99, 24 Jaar
Alexandra Vasilyeva vs. Yarden Akler - onderlinge wedstrijden
23.11.20 | 2e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Yarden Akler | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Heraklion | Clay |
Alexandra Vasilyeva form & Yarden Akler form
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |
Yarden Akler - laatste wedstrijden
W25 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Chiang - Hard | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Chiang - Hard | ||||
03.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Amarante - Hard | ||||
19.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
W15 Almada - Hard | ||||
12.07.21 Kwalif. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Madrid - Hard | ||||
06.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
09.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Manacor - Hard | ||||
01.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Villena - Hard | ||||
08.02.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.01.21 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.11.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
15.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
08.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
18.08.20 1e ronde | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
13.08.20 1e ronde | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - scratch | wedstrijd detail | |
12.08.20 1e ronde | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |