WEDSTRIJD
21.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Russia
18.12.01, 22 Jaar
18.12.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
20.09.05, 18 Jaar
20.09.05, 18 Jaar
Alexandra Vasilyeva vs. Zeynep Su Yavuz - onderlinge wedstrijden
21.12.20 | 2e ronde van de kwal. | Alexandra Vasilyeva | Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Alexandra Vasilyeva form & Zeynep Su Yavuz form
Alexandra Vasilyeva - laatste wedstrijden
W15 Cordoba - Clay | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Maria Victoria Marchesini | 4-6, 1-4, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Elizabeth Danailova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Melina Maria Maruca | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nadine Castro | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Tucuman - Clay | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Verena Meliss | 6-2, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Camilla Zanolini | 6-3, 6-75, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Noelia Zeballos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Julia Caffarena | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Michela Castro Zunino | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Sousa Salazar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Safta | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celine Eiselmeier | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.01.24 1e ronde | vs. Amelie Smejkalova | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-0, 2-0, Coumba Ben Mamadou Niangadou - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
25.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pauline Payet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
11.12.23 Kwalif. | vs. Ksenija Rage | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Izabela Heinzova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Charles | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Mia Chudejova | 6-77, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martina Smolenova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Sibenik - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adela Polakovicova | 4-6, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Nules - Clay | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Patta | 6-73, 6-1, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
07.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
01.11.22 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Veleva | 1-6, 3-2, - Alexandra Vasilyeva - scratch | wedstrijd detail |
Zeynep Su Yavuz - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Duru Kuscu | 7-65, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Suzuna Oigawa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Paulina Milosavljevic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Kayla Kreynes | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Gozde Turhan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Javiera Verdugo | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mavie Osterreicher | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Asumi Yasuhiro | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
25.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Barbora Zaviskova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nino Natsvlishvili | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
27.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zeynep Sila Ege | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christina Rosca | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mercan Saygi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alba Rey Garcia | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mei Yamaguchi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dila Beril Guclu | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
03.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Eroglu | 6-4, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lara Eroglu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
15.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Lavrichenko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
09.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Arina Atyushova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Mysakova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Antalya - Clay | ||||
01.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |