WEDSTRIJD
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Alica Rusova | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | W25 Madrid | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Romania
15.08.00, 23 Jaar
15.08.00, 23 Jaar
Alica Rusova vs. Diana Maria Mihail - onderlinge wedstrijden
13.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Alica Rusova | Diana Maria Mihail | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Madrid | Hard |
29.11.20 | 1e ronde van de kwal. | Alica Rusova | Diana Maria Mihail | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Cairo | Clay |
Alica Rusova form & Diana Maria Mihail form
Alica Rusova - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Celia Cervino Ruiz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jana Vanik | 6-1, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charlotte Van Zonneveld | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 4-6, 6-2, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hwiwon Wi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessia Popescu | 2-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Alcala - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-1, 4-6, 2-10 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nessa Pratt | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Eloisa Montilla Marin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde | vs. Elizaveta Koklina | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Tbilisi - Hard | ||||
02.08.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 El - Hard | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jimena Gomez | 5-7, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.12.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
13.12.22 Kwalif. | vs. Martina Spigarelli | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
15.11.22 1e ronde | vs. Carolina Kuhl | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
08.11.22 1e ronde | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Grubor | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.22 Kwalif. | vs. Ena Shibahara | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Fredericton - I. hard | ||||
10.10.22 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Eleanor Baglow | 6-71, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Braunschweig - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elisabeth Junge-Ilges | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Danderyd - Clay | ||||
12.08.22 Kwartfinale | vs. Lisa Zaar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.08.22 2e ronde | vs. Irina Khromacheva | 6-4, Irina Khromacheva - scratch | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Isabella Svahn | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Frederiksberg - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Eleanor Baglow | 7-5, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail |
Diana Maria Mihail - laatste wedstrijden
W15 Karaganda - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sabrina Olimjanova | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Karaganda - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ingkar Dyussebay | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Peretti | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Georgina Hays | 6-0, Georgina Hays - scratch | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paula Ortega Redondo | 6-2, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucrezia Piana | 6-4, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arina Varaksina | 1-6, - Diana Maria Mihail - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 6-4, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Africa Burillo Berezak | 5-7, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carina Syrtveit | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Slobozia - Clay | ||||
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Daciana Ciubotaru | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Varna - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marija Semenistaja | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Taira Abildayeva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Shubina | 6-75, 6-4, 2-10 | wedstrijd detail | |
W25 Astana - Hard | ||||
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bacau - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denisa Elena Plesa | 2-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
W40 La - Hard | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Kozyreva | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 La - Hard | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Mascenikova | 2-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Sarah Hawkshaw | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Helena Sarkis | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ximena Senties | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giulia Peres | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giulia Tedesco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cleanne Pickel | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail |