WEDSTRIJD
06.04.23 | 1e ronde | Alice Robbe | Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | W25 Bujumbura | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
01.08.07, 16 Jaar
01.08.07, 16 Jaar
Alice Robbe vs. Akua Akoma Ej Hansen - onderlinge wedstrijden
06.04.23 | 1e ronde | Alice Robbe | Akua Akoma Ej Hansen | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | W25 Bujumbura | Clay |
Alice Robbe form & Akua Akoma Ej Hansen form
Alice Robbe - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - scratch | wedstrijd detail |
Akua Akoma Ej Hansen - laatste wedstrijden
W25 Nairobi - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Nairobi - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Hamburg - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelia Waligora | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
10.04.23 Kwalif. | vs. Wozuko Mdlulwa | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bujumbura - Clay | ||||
06.04.23 1e ronde | vs. Alice Robbe | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.04.23 Kwalif. | vs. Priyanka Rodricks | 6-0, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Alexandra Iordache | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.11.22 1e ronde | vs. Shana Martin Mao | 5-7, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.11.22 Kwalif. | vs. Reha Kipsang | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Nairobi - Clay | ||||
17.11.22 2e ronde | vs. Caroline Romeo | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.11.22 1e ronde | vs. Mahrukh Kokni | 7-66, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.22 Kwalif. | vs. Claire Muthoni | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail |