WEDSTRIJD
15.12.22 | 2e ronde | Alice Robbe | Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 6-1 | W25 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Alice Robbe | Emilie Lindh Gallagher | |
1e Service % | 22/37 (59%) | 28/52 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 19/22 (86%) | 15/28 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 8/24 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/52 (56%) | 8/37 (22%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/89 (65%) | 31/89 (35%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 3 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Robbe | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alice Robbe | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Robbe | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alice Robbe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Alice Robbe | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alice Robbe | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alice Robbe | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Robbe vs. Emilie Lindh Gallagher - onderlinge wedstrijden
15.12.22 | 2e ronde | Alice Robbe | Emilie Lindh Gallagher | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Monastir | Hard |
Alice Robbe form & Emilie Lindh Gallagher form
Alice Robbe - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Montreal - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Mariya Dobreva | 5-7, 0-3, - Alice Robbe - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Brossard - I. hard | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Catherine Harrison | 7-5, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Iulia Bucea | 6-2, 5-7, 7-5 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Anna Gabric | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Daria Snigur | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Rebecca Peterson | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Monastir - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carson Branstine | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jil Teichmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Canberra - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Alana Smith | 6-4, 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
04.12.23 1e ronde | vs. Cristina Bucsa | 1-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Samira De Stefano | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Simona Waltert | 0-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Elena Pridankina | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Diana Martynov | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Lara Salden | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
28.09.23 2e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Anna Brogan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Petra Marcinko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-4, 4-1, Nuria Parrizas-Diaz - scratch | wedstrijd detail |
Emilie Lindh Gallagher - laatste wedstrijden
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - scratch | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
12.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 Kwalif. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Baza - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.23 Kwalif. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Valladolid - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ourense - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Barcelona - Hard | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail |