WEDSTRIJD
16.07.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Julie Belgraver | 6-4, 6-4 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-4 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Alice Tubello | 0-5 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-40, A-40 | ||
1-5 | Julie Belgraver | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
3-5 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Alice Tubello | 0-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Julie Belgraver | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
2-1 | Julie Belgraver | |
0-0, 15-0, 15-40 | ||
Alice Tubello | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alice Tubello | 4-2 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
4-3 | Julie Belgraver | |
0-0 | ||
Alice Tubello | 4-4 | |
4-5 | Julie Belgraver | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alice Tubello vs. Julie Belgraver - onderlinge wedstrijden
19.07.20 | 1e ronde | Julie Belgraver | Alice Tubello | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
16.07.20 | 1e ronde | Alice Tubello | Julie Belgraver | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Alice Tubello form & Julie Belgraver form
Alice Tubello - laatste wedstrijden
W15 Le - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Laia Petretic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Ines Nicault | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Carolina Kuhl | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Han Shi | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Caroline Werner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
24.02.24 Kwartfinale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 1e ronde | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Ranim Rassil | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Sada Nahimana | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Di Sarra | 4-6, 6-4, 6-710 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Jessika Ponchet | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Ipek Oz | 2-6, 6-3, 3-1, Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Raluca Georgiana Serban | 2-6, 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bastad - Clay | ||||
13.05.23 Halve finale | vs. Ipek Oz | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.05.23 Kwartfinale | vs. Martha Matoula | 1-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Karolina Kozakova | 3-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.05.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Chiasso - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Darja Semenistaja | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Martina Colmegna | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
10.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail |
Julie Belgraver - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-1, 6-72, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Malene Helgo | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Daria Kuczer | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Maya Drozd | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Daria Gorska | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
29.02.24 1e ronde | vs. Carmen Lopez Martinez | 4-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Jenny Duerst | 2-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
17.02.24 Halve finale | vs. Rebecca Munk Mortensen | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
16.02.24 Kwartfinale | vs. Jenny Duerst | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.02.24 2e ronde | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 5-7, 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Claudia Hoste Ferrer | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Natalia Szabanin | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalini Adaloglou | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Ranah Akua Stoiber | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tegan Bush | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Aldershot - Hard | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Hina Inoue | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariam Bolkvadze | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ruby Cooling | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Roehampton - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Foxhills - Hard | ||||
01.08.23 Kwalif. | vs. Pauline Courcoux | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Valentina Ryser | 2-4, - Julie Belgraver - scratch | wedstrijd detail |