WEDSTRIJD
21.07.22 | 2e ronde | Alicia Herrero Linana | Sofia Sewing | 2-0, - scratch | W15 Cancun | Hard |
STATISTIEKEN
Alicia Herrero Linana | Sofia Sewing | |
1e Service % | 3/5 (60%) | 5/6 (83%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 3/3 (100%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 1/2 (50%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 6/6 (100%) | 1/5 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 10/11 (91%) | 1/11 (9%) |
Dubbele fouten | ||
Aces |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alicia Herrero Linana | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sofia Sewing | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alicia Herrero Linana | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- scratch |
Spain
29.12.98, 25 Jaar
17747 $
29.12.98, 25 Jaar
17747 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Alicia Herrero Linana vs. Sofia Sewing - onderlinge wedstrijden
21.07.22 | 2e ronde | Alicia Herrero Linana | Sofia Sewing | 2-0, Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | W15 Cancun | Hard |
Alicia Herrero Linana form & Sofia Sewing form
Alicia Herrero Linana - laatste wedstrijden
W15 Campinas - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Julieta Estable | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Camila Romero | 6-2, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandra Crump | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sao - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Jaeda Daniel | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Carla Markus | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Helena Bueno | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Ghiraldi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Cordoba - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Martina Maria Bovio | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Tara Malik | Tara Malik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aiken Tejada | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Yasmine Kabbaj | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Love-Star Alexis | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Punta - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Carolyn Ansari | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.07.23 Kwalif. | vs. Antonia Schmidt | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
03.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andanin Vilas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Rancho - Hard | ||||
02.06.23 Kwartfinale | vs. Megan Mccray | 1-6, 7-5, 0-3, - Alicia Herrero Linana - scratch | wedstrijd detail | |
01.06.23 2e ronde | vs. Brandy Walker | 6-4, 5-7, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Esther Vyrlan | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
16.11.22 1e ronde | vs. Tori Kinard | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
15.11.22 Kwalif. | vs. Saniya Singh | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
20.10.22 2e ronde | vs. Rasheeda Mcadoo | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.10.22 Kwalif. | vs. Anita Sahdiieva | 7-5, 6-71, 10-1 | wedstrijd detail |
Sofia Sewing - laatste wedstrijden
W80 Macon - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Victoria Hu | 6-3, 6-77, 1-2, - Sofia Sewing - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tori Kinard | 6-3, 3-0, Tori Kinard - scratch | wedstrijd detail | |
W60 Rome - I. hard | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 Kwalif. | vs. Louise Kwong | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Guadalajara - Hard | ||||
15.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natalija Stevanovic | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
06.07.23 2e ronde | vs. Amandine Hesse | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Palma - Hard | ||||
26.06.23 Kwalif. | vs. Tamira Paszek | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aryana Bartlett | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Ricany - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
08.06.23 Kwartfinale | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 2e ronde | vs. Nina Potocnik | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Costanza Traversi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Darya Astakhova | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Otocec - Clay | ||||
23.05.23 1e ronde | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
28.04.23 Kwartfinale | vs. Francesca Jones | 2-6, 6-2, 6-75 | wedstrijd detail | |
27.04.23 3e ronde | vs. Xiaodi You | 6-0, 1-0, Xiaodi You - scratch | wedstrijd detail | |
26.04.23 2e ronde | vs. Lourdes Ayala | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
20.04.23 3e ronde | vs. Priska Madelyn Nugroho | 1-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.23 2e ronde | vs. Camila Romero | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
11.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mayu Crossley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mosquera - Clay | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W40 Anapoima - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentina Mediorreal Arias | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Boca - Clay | ||||
08.03.23 1e ronde | vs. Grace Min | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.03.23 Kwalif. | vs. Dia Evtimova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |