WEDSTRIJD
28.09.15 | Kwalif. | Alicia Smith | Somer Dalla-Bona | 6-73, 6-4, 6-2 | Tweed Heads | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Australia
28.07.99, 24 Jaar
28.07.99, 24 Jaar
Alicia Smith vs. Somer Dalla-Bona - onderlinge wedstrijden
28.09.15 | Kwalif. | Alicia Smith | Somer Dalla-Bona | 6-73, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | Tweed Heads | Hard |
Alicia Smith form & Somer Dalla-Bona form
Alicia Smith - laatste wedstrijden
W35 Swan - Grass | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Monique Barry | 6-3, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Mildura - Grass | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Elena Micic | 7-5, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Papamoa - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde | vs. Talia Gibson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 2e ronde | vs. Mercedes Aristegui | 3-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Jade Otway | 0-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saki Imamura | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kisa Yoshioka | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Sydney - Hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Hikaru Sato | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Belle Thompson | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Playford - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emerson Jones | 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Cairns - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Yuki Naito | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-1, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Mei Hasegawa | 6-0, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Megan Markov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Misaki Matsuda | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Yuna Ohashi | 7-5, Yuna Ohashi - scratch | wedstrijd detail | |
16.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija-Ana Vujacic | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Nanari Katsumi | 5-7, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
04.08.23 Kwartfinale | vs. Melisa Ercan | 1-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Bridget Mihulka | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Jelena Cvijanovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Caloundra - Hard | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Lily Fairclough | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Ai Yamaguchi | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Nakhon - Hard | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Supapitch Kuearum | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eun Ji Lee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Nakhon - Hard | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Kaylah Mcphee | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Petra Hule | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Somer Dalla-Bona - laatste wedstrijden
Toowoomba - Hard | ||||
03.10.16 2e ronde van de kwal. | vs. Alana Parnaby | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.10.16 1e ronde van de kwal. | vs. Natasha Russell | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
26.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Brooke Winley | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
21.09.16 1e ronde | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.09.16 1e ronde van de kwal. | vs. Catherine Krueger | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
19.09.16 Kwalif. | vs. Sonja Balic | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Brisbane - Hard | ||||
19.10.15 1e ronde van de kwal. | vs. Anne-Marie Medcalf | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
12.10.15 2e ronde van de kwal. | vs. Lisa Ponomar | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tweed Heads - Hard | ||||
28.09.15 Kwalif. | vs. Alicia Smith | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.15 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Jones | 3-6, 6-3, Rebecca Jones - scratch | wedstrijd detail | |
Toowoomba - Hard | ||||
09.09.13 1e ronde | vs. Yurina Koshino | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Bran | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.09.13 Kwalif. | vs. Gabriela Mclaughlin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail |