WEDSTRIJD
23.01.23 | 2e ronde | Alina Korneeva | Carolina Kuhl | 6-1, 6-3 | Australian Open | Hard |
STATISTIEKEN
1 | ||
Alina Korneeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-0 | Carolina Kuhl | |
0-0 | ||
Alina Korneeva | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
3-0 | Carolina Kuhl | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Korneeva | 4-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-1 | Carolina Kuhl | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Alina Korneeva | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30, 30-40[BP], A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Carolina Kuhl | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Korneeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Carolina Kuhl | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Alina Korneeva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Carolina Kuhl | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30 | ||
Alina Korneeva | 3-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Carolina Kuhl | |
0-0, 30-0 | ||
Alina Korneeva | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
5-3 | Carolina Kuhl | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alina Korneeva vs. Carolina Kuhl - onderlinge wedstrijden
23.01.23 | 2e ronde | Alina Korneeva | Carolina Kuhl | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | Australian Open | Hard |
Alina Korneeva form & Carolina Kuhl form
Alina Korneeva - laatste wedstrijden
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Storm Hunter | - | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Petra Marcinko | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Celine Naef | 6-4, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Fiona Ferro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 5-7, 4-1, Ksenia Zaytseva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |
Carolina Kuhl - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Mingge Xu | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-3, 6-74, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Mara Guth | 2-6, 3-3, - Carolina Kuhl - scratch | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Alice Tubello | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Ines Ibbou | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Matylda Burylo | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Ruien Zhang | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Helsinki - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Viktoria Morvayova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Mona Barthel | 6-1, 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
W50 Edgbaston - I. hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Magali Kempen | 0-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ania Hertel | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Dominika Salkova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Maria Bondarenko | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Thamyrys Nicolle Costa Araujo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Hina Inoue | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Esch/Alzette - I. hard | ||||
14.01.24 Finale | vs. Veronika Podrez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.01.24 Halve finale | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwartfinale | vs. Amelia Waligora | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Severine Deppner | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 7-5, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Kathinka Von Deichmann | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Barbora Palicova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Pia Lovric | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Katarina Kozarov | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |