WEDSTRIJD
28.09.22 | 1e ronde | Alina Korneeva | Conny Perrin | 6-4, 1-6, 11-9 | W25 Otocec | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Alina Korneeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alina Korneeva | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Alina Korneeva | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alina Korneeva | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Alina Korneeva | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Korneeva | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
1-1 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Alina Korneeva | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Conny Perrin | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Alina Korneeva | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-5 | Conny Perrin | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
1-6 |
3 | ||
Alina Korneeva | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3, 6-4, 7-4, 8-4, 8-5, 8-6, 8-7, 9-7, 9-8, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alina Korneeva vs. Conny Perrin - onderlinge wedstrijden
10.10.23 | Kwalif. | Alina Korneeva | Conny Perrin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | Hong Kong | Hard |
28.09.22 | 1e ronde | Alina Korneeva | Conny Perrin | 6-4, 1-6, 11-9 | wedstrijd detail | W25 Otocec | Clay |
Alina Korneeva form & Conny Perrin form
Alina Korneeva - laatste wedstrijden
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Storm Hunter | - | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Petra Marcinko | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Celine Naef | 6-4, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Fiona Ferro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 5-7, 4-1, Ksenia Zaytseva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |
Conny Perrin - laatste wedstrijden
Charleston - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mai Hontama | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Iva Primorac | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Sarinova | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Viktoria Morvayova | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
29.11.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
21.11.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Sada Nahimana | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Nadia Podoroska | 6-75, 6-1, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.11.23 Kwalif. | vs. Paloma Goldsmith Weinreich | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W100 Charleston - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Midland - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lulu Sun | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Rosatello | 2-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Anna Bondar | 6-4, 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Laura Mair | 6-2, 7-610 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Lucrezia Stefanini | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Ekaterina Maklakova | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Fanny Ostlund | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Sinja Kraus | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Tina Nadine Smith | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Valentina Ryser | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Naima Karamoko | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Iasi - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Ana Bogdan | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |