WEDSTRIJD
17.03.23 | Kwartfinale | Alina Korneeva | Ipek Oz | 6-1, 6-3 | W60 Pretoria | Hard |
STATISTIEKEN
Alina Korneeva | Ipek Oz | |
1e Service % | 29/41 (71%) | 46/62 (74%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/29 (62%) | 22/46 (48%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/12 (83%) | 3/16 (19%) |
Benutte Breakpoints | 6/16 (38%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 37/62 (60%) | 13/41 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dubbele fouten | ||
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Korneeva | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Ipek Oz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Alina Korneeva | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Korneeva | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Alina Korneeva | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Alina Korneeva | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Alina Korneeva | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Alina Korneeva | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Ipek Oz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Alina Korneeva | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alina Korneeva vs. Ipek Oz - onderlinge wedstrijden
17.03.23 | Kwartfinale | Alina Korneeva | Ipek Oz | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | W60 Pretoria | Hard |
Alina Korneeva form & Ipek Oz form
Alina Korneeva - laatste wedstrijden
Mumbai - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Storm Hunter | - | wedstrijd detail | |
07.02.24 2e ronde | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.02.24 1e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Yafan Wang | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 Kwalif. | vs. Anastasia Zakharova | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Katarzyna Kawa | 7-61, 6-1 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
17.01.24 2e ronde | vs. Beatriz Haddad Maia | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde | vs. Sara Sorribes Tormo | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yexin Ma | 5-7, 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 6-4, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Conny Perrin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amina Anshba | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
23.09.23 Halve finale | vs. Petra Marcinko | 6-76, 6-75 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Amandine Hesse | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Daria Snigur | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
17.09.23 Finale | vs. Celine Naef | 6-4, 2-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
16.09.23 Halve finale | vs. Fiona Ferro | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Tiphanie Lemaitre | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Joanna Garland | 2-6, 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 5-7, 4-1, Ksenia Zaytseva - scratch | wedstrijd detail | |
W100 Figueira - Hard | ||||
30.07.23 Finale | vs. Carole Monnet | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.07.23 Halve finale | vs. Harmony Tan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Haruka Kaji | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.07.23 1e ronde | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 7-64 | wedstrijd detail | |
24.07.23 Kwalif. | vs. Nadine Keller | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail |
Ipek Oz - laatste wedstrijden
Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Timea Babos | 3-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Tereza Valentova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Mona Barthel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Katy Dunne | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Aliona Falei | 3-6, 6-2, 4-1, Aliona Falei - scratch | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Maja Chwalinska | 1-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W75 Trnava - I. hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mona Barthel | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Lois Boisson | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Irina Maria Bara | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
16.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sara Errani | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
09.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ashlyn Krueger | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Alice Tubello | 6-2, 3-6, 1-3, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Petra Marcinko | 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Julia Riera | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Jamie Loeb | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Maria Lourdes Carle | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 7-61, 6-0 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Ajla Tomljanovic | 7-5, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Daniela Seguel | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
W25 Istanbul - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Ayla Aksu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 Kwalif. | vs. Martha Matoula | 6-77, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Quinn Gleason | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Daniela Vismane | 1-2, - Ipek Oz - scratch | wedstrijd detail | |
W40 Skopje - Clay | ||||
14.09.23 3e ronde | vs. Dejana Radanovic | 7-66, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Montreux - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Valentina Ryser | 2-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emiliana Arango | 6-4, 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
W60 Collonge - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Chloe Paquet | 1-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail |