WEDSTRIJD
30.11.20 | Kwalif. | Alina Michalitsch | Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-1 | W15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Austria
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
22.01.00, 24 Jaar
10425 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
26.08.00, 23 Jaar
26.08.00, 23 Jaar
Alina Michalitsch vs. Lola Mireille Glantz - onderlinge wedstrijden
30.11.20 | Kwalif. | Alina Michalitsch | Lola Mireille Glantz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Monastir | Hard |
Alina Michalitsch form & Lola Mireille Glantz form
Alina Michalitsch - laatste wedstrijden
W60 Vienna - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Gabriela Lee | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 Kwalif. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Feld - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Poertschach - Clay | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Leonie Kung | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Clara Tauson | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
07.12.22 1e ronde | vs. Eszter Meri | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Oberpullendorf - I. hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Iva Primorac | 6-713, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
24.11.22 2e ronde | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.22 1e ronde | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eunhye Lee | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Eunhye Lee | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Otocec - Clay | ||||
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 6-4, 6-74, 10-12 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Petja Drame | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
14.09.22 1e ronde | vs. Linda Salvi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
08.09.22 2e ronde | vs. Vicky Van De Peer | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.09.22 1e ronde | vs. Margaux Komano | 7-61, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Vienna - Clay | ||||
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Okalova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Pia Lovric | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Bad - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Elena Karner | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Laura Radakovic | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 Kottingbrunn - Clay | ||||
27.07.22 1e ronde | vs. Fernanda Labrana | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Darmstadt - Clay | ||||
18.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Elena Malygina | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Ystad - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Isabella Svahn | 1-6, 6-1, 15-13 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
17.06.22 2e ronde | vs. Victoria Kan | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Stefania Rubini | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
31.05.22 1e ronde | vs. Tereza Smitkova | 3-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail |
Lola Mireille Glantz - laatste wedstrijden
W15 Les - Hard | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Irys Ekani | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Don - Carpet | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Claudia Sanchez Quesada | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
29.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Berta Bonardi | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
22.11.21 2e ronde van de kwal. | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Banja - Clay | ||||
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Stefani Sandoiu Shtein | 6-71, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilia Samel Druz | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Kristina Milenkovic | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Zolotukhina | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
22.12.20 1e ronde | vs. Fiona Ganz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.12.20 Kwalif. | vs. Helena Narmont | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Daniela Jelinkova | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.11.20 Kwalif. | vs. Alina Michalitsch | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.10.20 Kwalif. | vs. Rebeca Pereira | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Fatma Mornagui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Funchal - Hard | ||||
11.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
18.02.20 Kwalif. | vs. Sabina Dadaciu | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Demi Tran | 6-3, 3-1, Demi Tran - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Elva Andrea Brindis Sanchez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Mettraux | 6-4, 5-7, 1-10 | wedstrijd detail | |
W15 Cancun - Hard | ||||
03.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Katya Ramirez | 6-0, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ioana Zvonaru | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Olivia Gram | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Fanni Gecsek | 6-4, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
21.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Angelina Graovac | 6-1, 3-0, Angelina Graovac - scratch | wedstrijd detail | |
21.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ilayda Baykan | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Ten | - Lola Mireille Glantz - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
15.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Patricija Spaka | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Haren - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Maika M. Adair | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |