WEDSTRIJD
17.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Alina Silich | Destinee Martins | 6-0, 6-3 | W15 Antalya | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
11.04.01, 22 Jaar
11.04.01, 22 Jaar
Alina Silich vs. Destinee Martins - onderlinge wedstrijden
17.12.19 | 2e ronde van de kwal. | Alina Silich | Destinee Martins | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Hard |
Alina Silich form & Destinee Martins form
Alina Silich - laatste wedstrijden
W15 Ust - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
W15 Ust - Hard | ||||
08.08.23 Kwalif. | vs. Anastasia Yashchenko | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Saurasava | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
23.06.21 1e ronde | vs. Julia Stamatova | 3-6, 0-2, - Alina Silich - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.21 Kwalif. | vs. Darya Shvartsmann | 6-4, 1-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
21.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Melis Ayda Uyar | 5-7, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | |
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Beatris Spasova | 6-0, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
04.06.21 Kwartfinale | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.06.21 2e ronde | vs. Ekaterina Shalimova | 2-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.06.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 6-3, 7-62 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
27.05.21 2e ronde | vs. Martyna Kubka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.05.21 1e ronde | vs. Dana Baidaulet | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
15.04.21 2e ronde | vs. Valeriya Olyanovskaya | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.04.21 1e ronde | vs. Milana Maslenkova | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - Clay | ||||
10.04.21 Halve finale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.21 Kwartfinale | vs. Anastasia Tikhonova | 6-1, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.04.21 2e ronde | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.04.21 1e ronde | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.04.21 Kwalif. | vs. Karyna Kachur | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yarden Akler | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 7-65, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Moscow - I. hard | ||||
24.02.21 1e ronde | vs. Ulrikke Eikeri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.02.21 Kwalif. | vs. Gozal Ainitdinova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maria Timofeeva | 5-2, Maria Timofeeva - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
09.02.21 1e ronde | vs. Sofiya Chursina | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
W15 Shymkent - I. hard | ||||
04.02.21 2e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
02.02.21 1e ronde | vs. Vladlena Bokova | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
18.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Arbuthnott | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
12.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alina Michalitsch | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Destinee Martins - laatste wedstrijden
W25 Roehampton - Hard | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jasmine Conway | 6-3, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
W15 Waco - Hard | ||||
15.11.22 Kwalif. | vs. Lexington Reed | 7-5, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Camila Rojas | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
W25 Fort - Hard | ||||
17.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.02.20 Kwalif. | vs. Sophia Biolay | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Adithya Karunaratne | 6-3, 2-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
17.02.20 Kwalif. | vs. Stephanie Judith Visscher | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nika Shytkouskaya | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.02.20 1e ronde | vs. Karin Kennel | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 Kwalif. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mylene Halemai | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
17.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Alina Silich | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lucie Petruzelova | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Mikhaylova | 1-4, - Destinee Martins - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Hard | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Svetlana Iansitova | 6-2, 1-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mirabelle Njoze | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
20.11.19 1e ronde | vs. Mariam Bolkvadze | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.11.19 Kwalif. | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 6-1, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tamara Malesevic | 7-5, 5-7, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Valentina Losciale | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.19 Kwalif. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
09.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppina Miccio | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Solarino - Carpet | ||||
05.11.19 1e ronde | vs. Karolina Berankova | 3-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.11.19 Kwalif. | vs. Valeria Koussenkova | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Wimbledon (juniors) - Grass | ||||
06.07.19 1e ronde | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
Australian Open - Hard | ||||
21.01.19 2e ronde | vs. Veronika Pepelyaeva | 6-2, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.01.19 1e ronde | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Djibouti - Hard | ||||
20.12.18 Kwartfinale | vs. Katharina Hering | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |