WEDSTRIJD
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Aline Thommen | Ananya Vartak | 6-0, 6-1 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Switzerland
02.11.97, 26 Jaar
02.11.97, 26 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
United Kingdom
04.12.03, 20 Jaar
04.12.03, 20 Jaar
Aline Thommen vs. Ananya Vartak - onderlinge wedstrijden
11.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Aline Thommen | Ananya Vartak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Aline Thommen form & Ananya Vartak form
Aline Thommen - laatste wedstrijden
W15 Norrkoping - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Enola Chiesa | 3-6, 0-2, - Aline Thommen - scratch | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Brittany Collens | 6-3, 3-0, Brittany Collens - scratch | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Joanna Zawadzka | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Anet Angelika Koskel | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Greta Medeghini | 5-7, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.10.21 Kwalif. | vs. Natalie Augustinova | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
15.09.21 1e ronde | vs. Sabina Dadaciu | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
08.09.21 1e ronde | vs. Chelsea Vanhoutte | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Barbora Matusova | 6-75, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Verbier - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Vivian Wolff | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
05.08.21 2e ronde | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.08.21 1e ronde | vs. Norhan Hesham | 6-3, 4-6, 7-61 | wedstrijd detail | |
W15 Cairo - Clay | ||||
26.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Irina Dshandshgava | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
W15 L'aquila - Clay | ||||
20.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Camilla Gennaro | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Sara Donnini | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
03.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Samantha Imbo Nloga | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
20.04.21 2e ronde van de kwal. | vs. Marie Villet | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.04.21 Kwalif. | vs. Anita Bertoloni | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 4-6, 7-60, 14-12 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
12.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bojana Klincov | 7-64, 3-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
22.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Katyarina Paulenka | 6-76, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ivana Sebestova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
15.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.03.21 2e ronde van de kwal. | vs. Amira Badawi | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
07.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-73, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Trieste - Clay | ||||
30.08.20 1e ronde van de kwal. | vs. Angelica Raggi | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
28.11.19 2e ronde | vs. Tamara Curovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.11.19 1e ronde | vs. Marie Mettraux | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.11.19 Kwalif. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail |
Ananya Vartak - laatste wedstrijden
W15 Sabadell - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Alian Zack | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-72, 7-66, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 6-78, 6-3, 2-10 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rebecca Herrington | 6-4, 4-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alice Tubello | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 Kwalif. | vs. Laura Boehner | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
18.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mirjana Jovanovic | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maide Damla Oezay | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tatyana Nikolenko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kasandra Leoni Djekic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-1, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joulia Cristiana Cirstea | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Maria Soacate | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 4-6, - Ananya Vartak - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Florence Fedeli | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Helena Stevic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yasmine Wagner | 6-4, 0-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ceuta - Hard | ||||
18.09.23 Kwalif. | vs. Paula Moreno Hurtado | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Zaragoza - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Sinitsyna | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Baku - Hard | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Yaroslava Bartashevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Paavanii Paathak | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rasha Khourssany | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lina Qostal | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Casablanca - Clay | ||||
16.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emma Van Poppel | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Don - Carpet | ||||
09.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Victoria Gomez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail |