WEDSTRIJD
01.10.22 | Halve finale | Aliona Bolsova | Eva Vedder | 6-1, 7-5 | W60 San | Clay |
STATISTIEKEN
Aliona Bolsova | Eva Vedder | |
1e Service % | 51/62 (82%) | 32/56 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/51 (67%) | 14/32 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 3/11 (27%) | 10/24 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/14 (43%) | 3/7 (43%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/56 (57%) | 25/62 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/118 (58%) | 49/118 (42%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Aliona Bolsova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Aliona Bolsova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Aliona Bolsova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Aliona Bolsova | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Eva Vedder | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Aliona Bolsova | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliona Bolsova | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Aliona Bolsova | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-5 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Aliona Bolsova | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Eva Vedder | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Aliona Bolsova | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Aliona Bolsova vs. Eva Vedder - onderlinge wedstrijden
01.10.22 | Halve finale | Aliona Bolsova | Eva Vedder | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | W60 San | Clay |
Aliona Bolsova form & Eva Vedder form
Aliona Bolsova - laatste wedstrijden
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ysaline Bonaventure | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W100 Valencia - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Viktoriya Tomova | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nika Radisic | 6-0, 3-0, Nika Radisic - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Mai Hontama | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Fiona Ferro | 6-76, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Iryna Shymanovich | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Katarzyna Kawa | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde | vs. Dalila Spiteri | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
Ljubljana - Clay | ||||
13.09.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
07.09.23 2e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Camilla Rosatello | 3-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
24.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ankita Raina | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Magali Kempen | 4-6, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Barranquilla - Hard | ||||
14.08.23 1e ronde | vs. Fiona Ferro | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Lausanne - Clay | ||||
24.07.23 1e ronde | vs. Anna Bondar | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Bastad - Clay | ||||
13.07.23 Kwartfinale | vs. Yulia Putintseva | 6-2, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 2e ronde | vs. Polona Hercog | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Kateryna Baindl | 3-6, 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
W60 Liepaja - Clay | ||||
06.07.23 3e ronde | vs. Dalila Spiteri | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Beatrise Zeltina | 6-3, 2-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sinja Kraus | 7-5, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
22.06.23 Kwartfinale | vs. Sonay Kartal | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 2e ronde | vs. Isabelle Lacy | 4-6, 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Yuriko Miyazaki | 6-75, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Valencia - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
01.06.23 2e ronde | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 1e ronde | vs. Kristina Kucova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail |
Eva Vedder - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Leonie Kung | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Virginia Ferrara | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-76, 1-4, - Eva Vedder - scratch | wedstrijd detail | |
Uruguay - Clay | ||||
06.12.23 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Renata Zarazua | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
Florianopolis - Clay | ||||
19.11.23 Kwalif. | vs. Anca Alexia Todoni | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Colina - Clay | ||||
12.11.23 Kwalif. | vs. Amina Anshba | 6-1, 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Faro - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Nadiya Kolb | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Tilde Stromquist | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Maria Garcia | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Lisbon - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Katarina Zavatska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Parma - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Jaqueline Cristian | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Zeynep Sonmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.09.23 Kwalif. | vs. Laura Mair | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bucharest - Clay | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Seidel | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40 Saint - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Miriana Tona | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
02.09.23 Halve finale | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Nigina Abduraimova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Federica Bilardo | 7-5, 1-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Sarah Van Emst | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Koksijde - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Anna Zyryanova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Cordenons - Clay | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Palermo - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Emma Navarro | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.07.23 Kwalif. | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zara Darken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 The - Clay | ||||
08.07.23 Halve finale | vs. Sara Bejlek | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.07.23 Kwartfinale | vs. Berfu Cengiz | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |