WEDSTRIJD
27.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Alisa Yakimakho | Nitzan Bruner | 6-1, 6-0 | W15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Belarus
17.08.01, 22 Jaar
17.08.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
14.02.99, 25 Jaar
14.02.99, 25 Jaar
Alisa Yakimakho vs. Nitzan Bruner - onderlinge wedstrijden
27.11.22 | 1e ronde van de kwal. | Alisa Yakimakho | Nitzan Bruner | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | W15 Sharm | Hard |
Alisa Yakimakho form & Nitzan Bruner form
Alisa Yakimakho - laatste wedstrijden
W15 Sharm - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Annabelle Lammas | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Tognoni | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Shuchi Chen | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. On Yu Choi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lilli Tagger | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lauryn Jacobs | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
13.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sharm - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maddalena Giordano | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Zhanel Rustemova | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lia Mosimann | 6-2, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alicja Formella | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
25.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 0-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
19.09.23 Kwalif. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gala Arangio | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mio Kijima | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Laura Cilekova | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Gdansk - Clay | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Olga Golas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nehanda Thomias | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
09.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louise Kwong | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
01.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tippi Dalle-Grave | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Saumya Vig | 7-5, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaddi Gupta | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Fangzhou Liu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Nitzan Bruner - laatste wedstrijden
W25 Frydek - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktorie Hazmukova | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sharm - Hard | ||||
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alisa Yakimakho | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
19.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rene Naishtut Nikishov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Shira Chiche | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Hefner | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Kristin Younes | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W60 Koper - Clay | ||||
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zlata Yankovskaya | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Netanya - Hard | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nikol Mishieva | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Jerusalem - Hard | ||||
09.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Emmy Yaron | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Ramat - Hard | ||||
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Aya Bychenko | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W15 Sajur - Hard | ||||
02.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alija Merdeeva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Kiryat - Hard | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W15 Netanya - Hard | ||||
17.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ester Masuri | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Akko - Hard | ||||
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Jerusalem - Hard | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ofakim - Hard | ||||
16.10.18 1e ronde | vs. Shiran Arol Wiegand | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ashkelon - Hard | ||||
06.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Ronnie Naor | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
01.10.18 1e ronde | vs. Diana Nekhorosheva | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Kiryat Shmona - Hard | ||||
19.06.18 1e ronde | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
03.06.18 Kwalif. | vs. Hili Kronzon | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Sajur - Hard | ||||
07.05.18 1e ronde | vs. Madeleine Kobelt | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
30.04.18 Kwalif. | vs. Ilana Tetruashvili | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
18.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Aline Thommen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ramat Hasharon - Hard | ||||
11.03.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Lodzki | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
26.06.17 1e ronde | vs. Alexandra Walters | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Herzlia - Hard | ||||
19.06.17 1e ronde van de kwal. | vs. May Kimhi | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Akko - Hard | ||||
01.05.17 Kwalif. | vs. Vered Bert | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
05.12.16 1e ronde van de kwal. | vs. Tal Zinn | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Tel Aviv - Hard | ||||
28.11.16 1e ronde van de kwal. | vs. Maayan Shtern | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail |