WEDSTRIJD
22.07.20 | 1e ronde | Alize Cornet | Irina Ramialison | 6-1, 6-2 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Irina Ramialison | |
Alize Cornet | 1-0 | |
1-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
2-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Alize Cornet | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP] | ||
Alize Cornet | 5-1 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
Alize Cornet | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30, A-40 | ||
2-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Alize Cornet | 3-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-0 | Irina Ramialison | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Alize Cornet | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP] | ||
4-2 | Irina Ramialison | |
0-0 | ||
Alize Cornet | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alize Cornet vs. Irina Ramialison - onderlinge wedstrijden
22.07.20 | 1e ronde | Alize Cornet | Irina Ramialison | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Alize Cornet form & Irina Ramialison form
Alize Cornet - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-4, - Alize Cornet - scratch | wedstrijd detail | |
Miami - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Storm Hunter | 6-71, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charleston - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clervie Ngounoue | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Austin - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cluj-Napoca - I. hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Jil Teichmann | 6-74, 6-0, 4-2, Jil Teichmann - scratch | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mara Gae | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. Harmony Tan | - | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Gabriela Andrea Knutson | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
Andorra - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Marina Bassols Ribera | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Clara Tauson | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Cagla Buyukakcay | 1-6, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
08.11.23 Rubber 1 | vs. Martina Trevisan | 6-2, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W100 Les - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Susan Bandecchi | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Rouen - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Erika Andreeva | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Nuria Parrizas-Diaz | 1-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Dalma Galfi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Bari - Clay | ||||
09.09.23 Halve finale | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Jennifer Ruggeri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 2e ronde | vs. Valentini Grammatikopoulou | 4-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Reka-Luca Jani | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 6-1, 4-6 | wedstrijd detail |
Irina Ramialison - laatste wedstrijden
W75+H Vero - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Hailey Baptiste | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Lia Karatancheva | Lia Karatancheva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Victoria Hu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Naples - Clay | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Allie Kiick | 3-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amelie Van Impe | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Emeline Dartron | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Chloe Noel | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Cherbourg - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Denisa Hindova | 5-7, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 1-6, 7-65, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.03.23 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W60 Canberra - Clay | ||||
14.03.23 1e ronde | vs. Riko Sawayanagi | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
02.03.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-66, 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Charlotte Vanstone Mcgrath | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Isabella Crossman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tamara Bajagic | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Swan - Grass | ||||
21.02.23 Kwalif. | vs. Emerson Jones | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marianna Zakarlyuk | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Jane Thorne | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Burnie - Hard | ||||
08.02.23 1e ronde | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W60 Burnie - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Ella Seidel | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Astra Sharma | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
22.07.20 1e ronde | vs. Alize Cornet | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Mildura - Grass | ||||
06.03.20 Kwartfinale | vs. Misaki Matsuda | 7-63, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.03.20 2e ronde | vs. Sakura Hosogi | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.03.20 1e ronde | vs. Tereza Mihalikova | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Perth - Hard | ||||
29.02.20 Finale | vs. Shiho Akita | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Kwartfinale | vs. Abigail Tere-Apisah | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.20 Halve finale | vs. Jennifer Elie | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |