INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Alize Lim vs. Franziska Koenig - onderlinge wedstrijden
13.08.12 | 2e ronde | Alize Lim | Franziska Koenig | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | Ratingen | Clay |
Alize Lim form & Franziska Koenig form
Alize Lim - laatste wedstrijden
W15 Monastir - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maria Kalyakina | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Elina Popescu | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Emmanuelle Girard | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 Kwalif. | vs. Maelys Bougrat | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Natalia Fehr | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Grado - Clay | ||||
15.09.20 Kwalif. | vs. Nicole Fossa Huergo | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Anja Wildgruber | 7-5, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Saint - Clay | ||||
07.09.20 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 6-3, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
W25 Marbella - Clay | ||||
03.09.20 2e ronde | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
02.09.20 1e ronde | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 4-6, 7-60 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
31.01.20 Kwartfinale | vs. Mina Hodzic | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.20 2e ronde | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
28.01.20 1e ronde | vs. Claudia Giovine | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
25.01.20 Kwartfinale | vs. Rosa Vicens Mas | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.20 2e ronde | vs. Margaux Orange | 1-6, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
23.01.20 1e ronde | vs. Sofia Neri | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25+H Bagnatica - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
W80 Biarritz - Clay | ||||
18.07.19 2e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.07.19 1e ronde | vs. Kelia Le Bihan | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Getxo - Clay | ||||
10.07.19 1e ronde | vs. Anastasiya Komardina | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Denain - Clay | ||||
03.07.19 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
21.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Bernarda Pera | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W80 Cagnes - Clay | ||||
07.05.19 1e ronde | vs. Martina Di Giuseppe | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.05.19 Kwalif. | vs. Luisa Stefani | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25+H Calvi - Hard | ||||
13.04.19 Halve finale | vs. Audrey Albie | 6-0, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.04.19 Kwartfinale | vs. Elixane Lechemia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.04.19 2e ronde | vs. Alice Robbe | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.19 1e ronde | vs. Sherazad Reix | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Franziska Koenig - laatste wedstrijden
Ortisei - I. hard | ||||
09.11.17 2e ronde | vs. Camilla Scala | 6-4, 3-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 3-0, Mallaurie Noel - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.17 1e ronde van de kwal. | vs. Elisa Crazzolara | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
06.11.17 Kwalif. | vs. Sofia Ragona | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kaarst - Carpet | ||||
20.01.14 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
07.10.13 1e ronde | vs. Lucy Brown | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
Athens - Hard | ||||
30.09.13 2e ronde | vs. Keren Shlomo | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
30.09.13 1e ronde | vs. Angeliki Kairi | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint Malo - Clay | ||||
16.09.13 1e ronde van de kwal. | vs. Camille Sireix | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.09.13 Kwalif. | vs. Amandine Hesse | 6-1, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
Huy - Clay | ||||
02.09.13 1e ronde | vs. Jade Schoelink | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Enschede - Clay | ||||
19.08.13 1e ronde | vs. Nina Zander | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ratingen - Clay | ||||
12.08.13 Halve finale | vs. Julia Lohoff | 6-3, 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
12.08.13 1e ronde | vs. Karolina Wlodarczak | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.08.13 2e ronde | vs. Jainy Scheepens | 6-3, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.08.13 Kwartfinale | vs. Lucia Cervera-Vazquez | 2-6, 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
Izmir - Hard | ||||
05.08.13 1e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Te Tai | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.08.13 1e ronde | vs. Danka Kovinic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.08.13 Kwalif. | vs. Christina Shakovets | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Contrexeville - Clay | ||||
15.07.13 1e ronde van de kwal. | vs. Imane Kocher | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Versmold - Clay | ||||
01.07.13 2e ronde van de kwal. | vs. Marisa Gianotti | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.07.13 1e ronde | vs. Viktorija Golubic | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.07.13 Kwalif. | vs. Katharina Hering | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Les Franqueses - Hard | ||||
22.04.13 1e ronde | vs. Amandine Cazeaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.04.13 2e ronde | vs. Ariadna Marti Riembau | 2-4, - Franziska Koenig - scratch | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
18.03.13 1e ronde | vs. Sylwia Zagorska | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Sharm El - Hard | ||||
11.03.13 1e ronde | vs. Laetitia Sarrazin | 6-72, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.13 Kwartfinale | vs. Melis Sezer | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.13 2e ronde | vs. Chloe Paquet | 6-4, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.13 Kwalif. | vs. Sofia Dmitrieva | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |