WEDSTRIJD
07.10.21 | 2e ronde | Amandine Hesse | Vanda Lukacs | 6-2, 6-2 | W25 Lima | Clay |
STATISTIEKEN
Amandine Hesse | Vanda Lukacs | |
1e Service % | 26/58 (45%) | 39/63 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/26 (81%) | 21/39 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/32 (47%) | 9/24 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/13 (38%) | 1/4 (25%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 33/63 (52%) | 22/58 (38%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Dubbele fouten | 5 | 2 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Amandine Hesse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Vanda Lukacs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Amandine Hesse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Vanda Lukacs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Amandine Hesse | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Vanda Lukacs | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amandine Hesse | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-2 | Vanda Lukacs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Amandine Hesse | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Vanda Lukacs | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Amandine Hesse | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Vanda Lukacs | |
0-0, 15-0, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Amandine Hesse | 3-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Vanda Lukacs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amandine Hesse | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Vanda Lukacs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amandine Hesse vs. Vanda Lukacs - onderlinge wedstrijden
07.10.21 | 2e ronde | Amandine Hesse | Vanda Lukacs | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | W25 Lima | Clay |
Amandine Hesse form & Vanda Lukacs form
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Vanda Lukacs - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
20.04.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | - Vanda Lukacs - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
19.04.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 7-63, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Linda Sevcikova | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W15 Heraklion - Clay | ||||
23.10.22 Finale | vs. Oleksandra Oliynykova | 4-6, 0-1, - Vanda Lukacs - scratch | wedstrijd detail | |
22.10.22 Halve finale | vs. Ilinca Dalina Amariei | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
21.10.22 Kwartfinale | vs. Fabienne Gettwart | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.10.22 2e ronde | vs. Giulia Tedesco | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.10.22 1e ronde | vs. Anastasia Piangerelli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W25 Mogyorod - Clay | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Giulia Gatto-Monticone | 4-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Parnu - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Michaela Bayerlova | 7-68, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Agadir - Clay | ||||
04.08.22 2e ronde | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.08.22 1e ronde | vs. Yasmine Kabbaj | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Chiara Girelli | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Andjela Lopicic | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
24.06.22 Kwartfinale | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.06.22 2e ronde | vs. Jiho Shin | 6-1, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.06.22 1e ronde | vs. Sonia Cassani | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
W25 Raanana - Hard | ||||
16.06.22 2e ronde | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.06.22 1e ronde | vs. Ilay Yoruk | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W15 Catez - Clay | ||||
03.06.22 Kwartfinale | vs. Laia Petretic | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.06.22 2e ronde | vs. Yu-Yun Li | 6-4, 6-74, 1-1, Yu-Yun Li - scratch | wedstrijd detail | |
31.05.22 1e ronde | vs. Daniela Glanzer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Osijek - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Barbora Palicova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
04.05.22 1e ronde | vs. Tatiana Pieri | 5-7, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
20.04.22 1e ronde | vs. Nina Potocnik | 6-3, 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W25 Santa - Clay | ||||
13.04.22 1e ronde | vs. Timea Babos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
26.11.21 Kwartfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-5, - Vanda Lukacs - scratch | wedstrijd detail | |
25.11.21 2e ronde | vs. Lola Marandel | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.11.21 1e ronde | vs. Fatma Al Nabhani | 6-3, 2-1, Fatma Al Nabhani - scratch | wedstrijd detail | |
W25 Guayaquil - Clay | ||||
29.10.21 Kwartfinale | vs. Laura Pigossi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |