WEDSTRIJD
29.10.19 | 1e ronde | Amandine Hesse | Varvara Gracheva | 6-3, 7-64 | W60 Nantes | I. hard |
STATISTIEKEN
Amandine Hesse | Varvara Gracheva | |
1e Service % | 43/72 (60%) | 42/67 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/43 (84%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/29 (45%) | 14/25 (56%) |
Benutte Breakpoints | 3/4 (75%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/67 (40%) | 23/72 (32%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 76/139 (55%) | 63/139 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 0 |
Aces | 7 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0 | ||
Amandine Hesse | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Varvara Gracheva | |
0-0 | ||
Amandine Hesse | 3-2 | |
4-2 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0 | ||
Amandine Hesse | 4-3 | |
0-0, 15-0 | ||
5-3 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Amandine Hesse | 0-0 | |
0-0, 15-0 | ||
1-0 | Varvara Gracheva | |
0-0 | ||
Amandine Hesse | 1-1 | |
1-2 | Varvara Gracheva | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Amandine Hesse | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Varvara Gracheva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Amandine Hesse | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-4 | Varvara Gracheva | |
0-0 | ||
Amandine Hesse | 3-5 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
Amandine Hesse | 5-5 | |
0-0 | ||
Amandine Hesse | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amandine Hesse vs. Varvara Gracheva - onderlinge wedstrijden
29.10.19 | 1e ronde | Amandine Hesse | Varvara Gracheva | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | W60 Nantes | I. hard |
Amandine Hesse form & Varvara Gracheva form
Amandine Hesse - laatste wedstrijden
W50 Sao - Clay | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Ana Candiotto | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Anastasia Tikhonova | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Fanny Stollar | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tereza Krejcova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Manon Leonard | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Jana Fett | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W75 Porto - I. hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Suzan Lamens | 1-6, 7-67, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Panna Udvardy | 1-6, 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 6-4, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Mumbai - Hard | ||||
07.02.24 2e ronde | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Lina Glushko | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sameeksha Shroff | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
Hua Hin - Hard | ||||
27.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Saville | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W50 Bengaluru - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Lena Papadakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W50 Nonthaburi - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Catherine Harrison | 2-6, - Amandine Hesse - scratch | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. En Shuo Liang | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Limoges - I. hard | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Elisabetta Cocciaretto | 6-1, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Angers - I. hard | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Arina Rodionova | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Funchal - Hard | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Dominika Salkova | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Valentina Ryser | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.11.23 1e ronde | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Celine Simunyu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Varvara Gracheva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Maria Timofeeva | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
08.03.24 1e ronde | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
San Diego - Hard | ||||
26.02.24 1e ronde | vs. Jule Niemeier | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Dubai - Hard | ||||
18.02.24 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
11.02.24 1e ronde | vs. Lin Zhu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Linz - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Jodie Anna Burrage | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 1e ronde | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Arantxa Rus | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde | vs. Peyton Stearns | 7-63, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Auckland - Hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Cori Gauff | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Lulu Sun | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Tereza Martincova | 6-73, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Billie Jean - I. hard | ||||
10.11.23 | vs. Tatjana Maria | 0-3, Tatjana Maria - scratch | wedstrijd detail | |
Nanchang - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Hong Kong - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Kamilla Rakhimova | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Beijing - Hard | ||||
03.10.23 2e ronde | vs. Iga Swiatek | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.09.23 1e ronde | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ningbo - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Valeria Savinykh | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
28.08.23 1e ronde | vs. Taylor Townsend | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Tatjana Maria | 2-6, 6-2, 1-6 | wedstrijd detail | |
Cincinnati - Hard | ||||
16.08.23 2e ronde | vs. Daria Kasatkina | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Caroline Wozniacki | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.08.23 Kwalif. | vs. Cristina Bucsa | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Danilina | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Montreal - Hard | ||||
07.08.23 1e ronde | vs. Sorana Cirstea | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
Washington - Hard | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
07.07.23 2e ronde | vs. Aryna Sabalenka | 6-2, 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 1e ronde | vs. Camila Giorgi | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |