WEDSTRIJD
17.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Amandine Monnot | Laura Boehner | 6-2, 6-4 | W15 Erwitte | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
30.07.01, 22 Jaar
15193 $
30.07.01, 22 Jaar
15193 $
Amandine Monnot vs. Laura Boehner - onderlinge wedstrijden
17.08.21 | 1e ronde van de kwal. | Amandine Monnot | Laura Boehner | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | W15 Erwitte | Clay |
Amandine Monnot form & Laura Boehner form
Amandine Monnot - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Audrey Albie | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W50 Macon - I. hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Harmony Tan | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Silvia Ambrosio | 6-1, 3-0, Silvia Ambrosio - scratch | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Simona Waltert | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Emma Lene | Emma Lene - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yana Morderger | 6-75, 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Astrid Lew Yan Foon | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Sunderland - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-1, 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Freya Christie | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ella Mcdonald | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 Kwalif. | vs. Anna Ozerova | Anna Ozerova - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Teodora Prisadnikova | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
02.12.23 Halve finale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 7-63, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Natalia Szabanin | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Katie Swan | 3-6, 4-3, Katie Swan - scratch | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Lousada - I. hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Robin Anderson | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Maria Bondarenko | 3-6, 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Sana Garakani | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Amelia Rajecki | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Yuliya Hatouka | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mathilde Lollia | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W80 Le - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Manon Leonard | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |
Laura Boehner - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Madison Tattini | 6-77, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.03.24 Kwalif. | vs. Carina Syrtveit | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ustiniya Lekomtseva | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Roots | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Wilva Chan | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Ilinca Dalina Amariei | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 Kwalif. | vs. Ananya Vartak | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yuzuha Negishi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 3-6, 7-63, 10-4 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Luana Plaza Araujo | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sharanya Shetty | Sharanya Shetty - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Isabelle Boulais | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Maelys Thiery James | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.01.24 Kwalif. | vs. Sarah Victoria Majesty Nita | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Selin Vakalapudi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Pauline Payet | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Monastir - Hard | ||||
02.01.24 Kwalif. | vs. Alexandra Vasilyeva | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Asia Angela Ting Fontana | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Melilla - Clay | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Paula Arias Manjon | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
W15 Valencia - Clay | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Ekaterina Reyngold | 0-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Julia Bortoluzzi Bianchin | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marta Pico Navarro | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ksenija Rage | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail |