WEDSTRIJD
04.10.20 | 1e ronde | Amarissa Kiara Toth | Angelina Wirges | 6-0, 6-1 | French Open | Clay |
STATISTIEKEN
2 | ||
Amarissa Kiara Toth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amarissa Kiara Toth | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Angelina Wirges | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Amarissa Kiara Toth | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Angelina Wirges | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Amarissa Kiara Toth | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amarissa Kiara Toth vs. Angelina Wirges - onderlinge wedstrijden
04.10.20 | 1e ronde | Amarissa Kiara Toth | Angelina Wirges | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | French Open | Clay |
Amarissa Kiara Toth form & Angelina Wirges form
Amarissa Kiara Toth - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Daniela Vismane | 1-0, - Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 1-0, Alexandra Shubladze - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Nikol Rivkin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Angelina Wirges - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Iveta Dapkute | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Manacor - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Holly Hutchinson | 5-7, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Maja Chwalinska | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Vivian Wolff | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lena Papadakis | 2-6, 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Le - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Haley Giavara | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W35 Petit - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Cadence Brace | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W15 Fort - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Jada Robinson | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sofia Costoulas | 6-3, 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Federica Urgesi | 2-6, 7-61, 10-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Demirtzi | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Hanne Vandewinkel | 7-5, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
20.11.23 Kwalif. | vs. Sandra Samir | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioana Alexandra Negoitescu | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W40 Petange - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Sofia Milatova | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sona Depesova | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Jessika Ponchet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 6-76, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Orla Cooper | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W40 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Stephanie Wagner | 6-4, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rikke De Koning | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
W25 Bydgoszcz - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail |