WEDSTRIJD
21.10.21 | 2e ronde | Amarissa Kiara Toth | Dayeon Back | 6-0, 6-2 | W15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Amarissa Kiara Toth | Dayeon Back | |
1e Service % | 27/45 (60%) | 32/44 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/27 (74%) | 9/32 (28%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/18 (50%) | 5/12 (42%) |
Benutte Breakpoints | 6/11 (55%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/44 (68%) | 16/45 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/89 (66%) | 30/89 (34%) |
Dubbele fouten | 4 | 3 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Amarissa Kiara Toth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amarissa Kiara Toth | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Amarissa Kiara Toth | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Amarissa Kiara Toth | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amarissa Kiara Toth | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-1 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Amarissa Kiara Toth | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Dayeon Back | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Amarissa Kiara Toth | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Dayeon Back | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amarissa Kiara Toth vs. Dayeon Back - onderlinge wedstrijden
21.10.21 | 2e ronde | Amarissa Kiara Toth | Dayeon Back | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | W15 Antalya | Clay |
Amarissa Kiara Toth form & Dayeon Back form
Amarissa Kiara Toth - laatste wedstrijden
W15 Antalya - Clay | ||||
03.03.24 Finale | vs. Daniela Vismane | 1-0, - Amarissa Kiara Toth - scratch | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Alexandra Shubladze | 6-4, 1-0, Alexandra Shubladze - scratch | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Madelief Hageman | 6-1, 2-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Vittoria Modesti | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Deborah Chiesa | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Julie Struplova | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
20.02.24 Kwalif. | vs. Diana Demidova | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Lina Gjorcheska | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Vladislava Andreevskaya | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
04.02.24 Finale | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.02.24 Halve finale | vs. Anastasia Zolotareva | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Anna Turati | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Diana Demidova | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.01.24 1e ronde | vs. Funa Kozaki | 6-3, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Maria Sara Popa | 6-1, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Alessandra Mazzola | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 3e ronde | vs. Alexandra Shubladze | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
16.12.23 Halve finale | vs. Francesca Pace | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.12.23 Kwartfinale | vs. Nikol Rivkin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
14.12.23 2e ronde | vs. Ekaterina Ivanova | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.12.23 1e ronde | vs. Stefana Lazar | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 Halve finale | vs. Nikol Rivkin | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.12.23 Finale | vs. Jana Bojovic | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.12.23 2e ronde | vs. Boyoung Jeong | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.12.23 Kwartfinale | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.12.23 1e ronde | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Dayeon Back - laatste wedstrijden
W50 Kofu - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ikumi Yamazaki | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W35 Indore - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W35 Nagpur - Clay | ||||
09.03.24 Halve finale | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Ayumi Koshiishi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Erina Hayashi | 6-1, 2-1, - Dayeon Back - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Chelsea Stergiopoulos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Destanee Aiava | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Gold - Hard | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Miho Kuramochi | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Seone Mendez | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.11.23 Kwalif. | vs. Elena Micic | 3-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Roisin Gilheany | 3-6, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
W60 Brisbane - Hard | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Lea Ma | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alana Subasic | 4-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Seoul - Hard | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Kimberly Birrell | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
10.09.23 Finale | vs. Dabin Kim | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.09.23 Halve finale | vs. Sunam Jeong | 6-1, 4-1, Sunam Jeong - scratch | wedstrijd detail | |
08.09.23 Kwartfinale | vs. Na-Ri Kim | 4-1, Na-Ri Kim - scratch | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Cherry Kim | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. On Yu Choi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
W15 Yeongwol - Hard | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dasha Ivanova | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Boyoung Jeong | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Cherry Kim | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Haram Kim | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W15 Sapporo - Hard | ||||
13.08.23 Finale | vs. Miho Kuramochi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.08.23 Halve finale | vs. Ho Ching Wu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.08.23 Kwartfinale | vs. Kisa Yoshioka | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |