WEDSTRIJD
03.07.20 | 1e ronde | Amarni Banks | Eden Silva | 6-2, 6-1 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Amarni Banks | 3-1 | |
0-0, 15-0 | ||
4-1 | Eden Silva | |
0-0, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amarni Banks | 5-1 | |
0-0 | ||
5-2 | Eden Silva | |
6-2 |
2 | ||
Amarni Banks | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Eden Silva | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP], 40-A | ||
Amarni Banks | 2-0 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-40 | ||
3-0 | Eden Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40 | ||
Amarni Banks | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
5-0 | Eden Silva | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Amarni Banks | 5-1 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amarni Banks vs. Eden Silva - onderlinge wedstrijden
03.07.20 | 1e ronde | Amarni Banks | Eden Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Amarni Banks form & Eden Silva form
Amarni Banks - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-2, 2-0, Renata Jamrichova - scratch | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-4, - Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | - | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail | |
W25 Reims - I. hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Eden Silva - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carmen Corley | 3-2, - Eden Silva - scratch | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Silvia Ambrosio | 6-75, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noka Juric | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W75 Ricany - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Ekaterina Maklakova | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
W75 Andrezieux - I. hard | ||||
29.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Freya Christie | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Calgary - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Jamie Loeb | 6-4, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Martyna Ostrzygalo | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Edmonton - I. hard | ||||
01.11.23 1e ronde | vs. Kylie Mckenzie | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W60 Toronto - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Marina Stakusic | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Saguenay - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Victoria Mboko | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
W40 Quinta - Hard | ||||
13.10.23 Kwartfinale | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Olivia Gadecki | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ines Ibbou | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Anouk Koevermans | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carla Tomai | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
W25 Santarem - Hard | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60+H Caldas - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Sonay Kartal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Sara Daavettila | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Leiria - Hard | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Fangran Tian | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Brasilia - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Laura Pigossi | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Gabriela Ce | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
W60 Feira - Hard | ||||
04.08.23 Halve finale | vs. Jana Kolodynska | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.08.23 Kwartfinale | vs. Raveena Kingsley | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.08.23 2e ronde | vs. Kristina Mladenovic | 4-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Rebeca Pereira | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
27.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Julia Riera | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |