WEDSTRIJD
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Amarni Banks | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-1 | W25 Bath | I. hard |
STATISTIEKEN
Amarni Banks | Emily Webley-Smith | |
1e Service % | 37/54 (69%) | 32/51 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 26/37 (70%) | 21/32 (66%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/17 (65%) | 5/19 (26%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 0/6 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/51 (49%) | 17/54 (31%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/105 (59%) | 43/105 (41%) |
Dubbele fouten | 0 | 3 |
Aces | 2 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Amarni Banks | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 30-30 | ||
Amarni Banks | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
Amarni Banks | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
Amarni Banks | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Amarni Banks | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Amarni Banks | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Amarni Banks | 1-1 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
2-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Amarni Banks | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Emily Webley-Smith | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Amarni Banks | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amarni Banks vs. Emily Webley-Smith - onderlinge wedstrijden
05.02.23 | 1e ronde van de kwal. | Amarni Banks | Emily Webley-Smith | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | W25 Bath | I. hard |
Amarni Banks form & Emily Webley-Smith form
Amarni Banks - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-2, 2-0, Renata Jamrichova - scratch | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-4, - Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | - | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail |
Emily Webley-Smith - laatste wedstrijden
W35 Santa - Clay | ||||
25.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
W35 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
W25 Solarino - Carpet | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Erwitte - Clay | ||||
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W100 Surbiton - Grass | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Saint-Malo - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
W40+H Calvi - Hard | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
W60 Bellinzona - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W40 Murska - I. hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Bath - I. hard | ||||
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W40 Tallinn - I. hard | ||||
09.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Madrid - Clay | ||||
14.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Nantes - I. hard | ||||
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W80 Poitiers - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
10.10.22 Kwalif. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W25 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Landisville - Hard | ||||
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Cantanhede - Carpet | ||||
24.06.22 2e ronde | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail |