WEDSTRIJD
26.02.20 | 1e ronde | Amarni Banks | Jesika Maleckova | 6-3, 7-65 | W25 Sunderland | I. hard |
STATISTIEKEN
Amarni Banks | Jesika Maleckova | |
1e Service % | 55/95 (58%) | 36/67 (54%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 36/55 (65%) | 22/36 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/40 (45%) | 13/31 (42%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 3/16 (19%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 32/67 (48%) | 41/95 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/162 (53%) | 76/162 (47%) |
Dubbele fouten | 6 | 7 |
Aces | 3 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Amarni Banks | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40 | ||
Amarni Banks | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Amarni Banks | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Jesika Maleckova | |
Amarni Banks | 5-2 | |
0-0, 0-30 | ||
5-3 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-30, A-40[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Amarni Banks | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-40, 30-40 | ||
Amarni Banks | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-40, 40-A[BP] | ||
Amarni Banks | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-4 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Amarni Banks | 2-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-4 | Jesika Maleckova | |
0-0 | ||
Amarni Banks | 4-4 | |
4-5 | Jesika Maleckova | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Amarni Banks | 5-5 | |
0-0 | ||
5-6 | Jesika Maleckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40 | ||
7-65 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Amarni Banks vs. Jesika Maleckova - onderlinge wedstrijden
26.02.20 | 1e ronde | Amarni Banks | Jesika Maleckova | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | W25 Sunderland | I. hard |
Amarni Banks form & Jesika Maleckova form
Amarni Banks - laatste wedstrijden
W75 Croissy - I. hard | ||||
28.03.24 Kwartfinale | vs. Audrey Albie | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.24 2e ronde | vs. Emina Bektas | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Solarino - Carpet | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Urszula Radwanska | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 1e ronde | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-0, 7-63 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Priscilla Hon | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Naho Sato | 6-0, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
W35 Traralgon - Hard | ||||
25.02.24 Finale | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Lanlana Tararudee | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Destanee Aiava | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Ivana Popovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Gabriella Da Silva Fick | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Petra Hule | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Burnie - Hard | ||||
01.02.24 2e ronde | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Renata Jamrichova | 6-2, 2-0, Renata Jamrichova - scratch | wedstrijd detail | |
Hobart - Hard | ||||
06.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W25 Selva - I. hard | ||||
30.11.23 Kwartfinale | vs. Julie Struplova | 5-7, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 2e ronde | vs. Marie Weckerle | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Denise Valente | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Ortisei - I. hard | ||||
23.11.23 Kwartfinale | vs. Yuliya Hatouka | 1-6, 1-4, - Amarni Banks - scratch | wedstrijd detail | |
22.11.23 2e ronde | vs. Iva Primorac | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | - | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gergana Topalova | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
W100 Shrewsbury - I. hard | ||||
22.10.23 Finale | vs. Viktorija Golubic | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
21.10.23 Halve finale | vs. Oceane Dodin | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.10.23 Kwartfinale | vs. Simona Waltert | 2-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.10.23 2e ronde | vs. Harriet Dart | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Katy Dunne | 6-3, 6-73, 6-4 | wedstrijd detail |
Jesika Maleckova - laatste wedstrijden
W50 Murska - I. hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Alja Senica | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
W75 Maribor - I. hard | ||||
18.03.24 Kwalif. | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eva Cikajlo | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
W50 Trnava - I. hard | ||||
26.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stephanie Wagner | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W75 Altenkirchen - Carpet | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-3, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
W50 Porto - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Elena Milovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W75+H Porto - I. hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
W60 Trnava - I. hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Nigina Abduraimova | 7-66, 2-6, 1-2, - Jesika Maleckova - scratch | wedstrijd detail | |
28.11.23 Kwalif. | vs. Merel Hoedt | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nadiya Kolb | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
W60 Bratislava - I. hard | ||||
01.11.23 2e ronde | vs. Lea Boskovic | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Emma Tothova | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Budapest - Clay | ||||
15.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
W25 Klosters - Clay | ||||
07.07.23 Kwartfinale | vs. Lara Schmidt | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.07.23 2e ronde | vs. Julie Struplova | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Berta Bonardi | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
W100 Ilkley - Grass | ||||
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Harmony Tan | 4-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
's-Hertogenbosch - Grass | ||||
10.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sachia Vickery | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W25 Poertschach - Clay | ||||
07.06.23 2e ronde | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.06.23 1e ronde | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
W25 Annenheim - Clay | ||||
03.06.23 Finale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
02.06.23 Halve finale | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.06.23 Kwartfinale | vs. Lara Michel | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.05.23 2e ronde | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.05.23 1e ronde | vs. Ines Faltinger | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Strasbourg - Clay | ||||
20.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Su-Wei Hsieh | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
W60 Oeiras - Clay | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Elsa Jacquemot | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.04.23 1e ronde | vs. Ekaterina Yashina | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.04.23 Kwalif. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |